Підвіконня більше не холодне, і перестало дути з стиків. Що саме слід зробити

Якщо підвіконня холодне, тоді у кімнаті буде температура на кілька градусів нижче. Кожен би у такій ситуації просто взяв силіконовий герметик та гарно промазав щілини. Але таке рішення не покращить ситуацію з теплом, температура залишиться такою самою.

Під час встановлення вікон підвіконня задувають монтажною піною з обох сторін. Власник квартири бачить лише внутрішні роботи, а ось що коїться з вуличної сторони ніхто не знає. Але завжди потрібно перевіряти якість встановлення вікон. Перевірити щілини з зовнішньої сторони потрібно знявши відлив. Це зробити дуже просто, потрібно відкрутити кілька саморізів.

Можливо під зливом немає піни й від цього дме вітер з підвіконня. Перевірте, щоб не було щілин, бо саме крізь них проходить холодне повітря. Потрібно зрізати стару піну, прибрати бруд та запінити зимовою піною всі щілини. Якщо все зробити правильно, злив гарно ляже на своє місце й з підвіконня дути не буде. Через кілька днів ви помітите, що температура у кімнаті підвищилась й підвіконня стало теплим.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!