Підживлення часнику: яке добриво вносити та коли, щоб був гарний врожай

Розповімо вам, як правильно доглядати за часником, щоб його молоді пагони не починали жовтіти. Завдяки цим порадам ви отримаєте гарний врожай часнику. Починати догляд за часником необхідно відразу, як тільки зійшов сніг з грядок.

Для початку необхідно зрозуміти, від чого часник починає жовтіти. Причин може бути безліч – нестача поживних речовин, погане надходження кисню до коренів, несприятливі погодні умови.

Добриво для часнику.

  1. Розрихліть землю там, де посаджений часник. Внесіть невелику кількість азотних добрив.
  2. Для того, щоб ефект був миттєвим необхідно – на відро води додати 1 ст. л. аміачної селітри або сечовини. Цим розчином полийте грядки.
  3. Також, можна внести органічні добрива – пташиний послід або коров’як. З них роблять розчини, якими поливають рослину під корінь. Часник буде вдячний за таке підживлення.
  4. Використовують, як добриво таку суміш – на відро води – 2 столові ложки нашатирного спирту. Завдяки такої суміші ви не тільки проведете підгодівлю, а й позбудетесь цибулевої мухи та грибкових уражень. Цей розчин краще використовувати у погану погоду, щоб не обпалити рослину.
Повторити підгодівлю потрібно через 10 діб. В пригоді вам стануть мінеральні добрива. В пахмурну погоду використовуйте гранульовані добрива, а в сонячну – розчинне.

Завдяки цим порадам ви отримаєте гарний врожай часнику!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!