Підживлюю полуницю цим розчином, і збираю врожай відрами

Полуниця потребує чималого догляду, щоб отримувати гарний врожай.

Існує безліч сортів й кожен обирає той, який йому більше подобається.

Починати догляд за полуницею потрібно вже весною.

  1. Потрібно прибрати шар мульчі, яку ви поклали на неї восени, щоб прогрілось коріння полуниці.
  2. Приберіть засохле та пошкоджене листя, залишіть лише молоді.

Сорти полуниці та як їх садити:

  • Царкосельська полуниця – кущі ростуть напіврозкинуті, квітконоси яких розміщені на рівні листя. Сорт радує своєю врожайністю, гарно переносить зиму та стійкий до захворювань. Ягоди ростуть великими, смачними та щільними.
  • Красуня – кущі ростуть високими, мають велике листя, квітконоси високі та розміщуються вище листя. Сорт стійкий до захворювань та гарно переносить зиму. Ягоди виростають великі, червоні та м’якими.




Подальший догляд за полуницею:

  1. При появі першого зеленого листя потрібно внести добрива, які містять азот. Для цього використовують сечовину – на відро води розчиніть сірниковий коробок добрива. Добриво вносять під корінь.
  2. Перед тим, як полуниця почне цвісти підживіть її розчином аміаку. На відро води розчиніть столову ложку аміаку.
  3. Потім підгодуйте кущі розчином з дерев’яної золи. У 1000 мл. гарячої води розчиніть 200 грамів золи, перемішайте та залишіть настоюватись 24 години. Після долийте ще 9000 мл. води та полийте кущі полуниці.
  4. Коли зберете врожай підживіть кущі нітроамофоскою. У відрі води розчиніть пару столових ложок нітрофоски та склянку золи. Під кожний кущ налийте 1000 мл. добрива.
  5. Для профілактики проти сірої гнилі та інших захворювань, потрібно замульчувати полуницю хвойними гілками, зібраними восени.

Бажаємо успіхів у вирощуванні полуниці!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!