Початок Успенського посту — 14 серпня. Що потрібно зробити в цей день кожному християнину

Успенський піст починається з 14 серпня. Під час посту людина повинна очистити свою душу, тому потрібно внести деякі обмеження, особливо це стосується вірян.

Цей піст триває протягом 14 днів та закінчується у день Успіння Божої Матері. Як й в інші пости, потрібно відмовитись від тваринної їжі, думок про погане та робити погані вчинки.

Обов’язково цього дня потрібно помолитися Господу. Таким чином ви очистите свою душу, позбудетесь гріхів й за це Господь благословить вас. Можна попросити допомоги у Святої Богородиці й вона неодмінно допоможе вам. Молитви повинні йти від щирого серця.

Дозволяється куштувати їжу рослинного походження, вживати тваринну їжу та алкоголь забороняється.

Відвідайте церкву та помоліться за здоров’я своїх родичів й близьких. Таким способом ви станете ближчим до Господа. Також, потрібно освятити воду, вона володіє цілющими властивостями та надасть здоров’я й процвітання вам.

Не бажано цього дня тяжко працювати та гучно відзначати свято. Краще у Медовий Спас помолитися та побути у тиші.

Гарний день для віросповідань та каяття. Попросіть допомоги в Ісуса й він обов’язково допоможе вам та направить на путь істинний. Молитвами ви випросите прощення у Господа, за свої погані вчинки.

Погані думки та вчинки потрібно викинути з вашої голови, адже це вважається великим гріхом. Забороняється одружуватися під час посту. Всі розваги краще відкласти. Гарний час позбутися поганих звичок та думок.

Слід обов’язково відмовитись від ворожіння та магічних обрядів, бо це великий гріх.

Цей піст вважається випробуванням для людини й якщо вона пройде його, то отримає благословення Господа. Всевишній допоможе вам стати кращим та змінити своє життя.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!