Почаївської чудотворної ікони Божої Матері. Чому саме її так шанують у всьому світі

Шанування Почаївської чудотворної ікони Божої Матері припадає на 5 серпня. Святиню шанують у багатьох країнах світу. Ця ікона володіє чудодійними властивостями, лікує людей від невиліковних хвороб, наставляє людей на путь істинний та допомагає звільнитися від полону.

Цю ікону можна зустріти у Почаївській Лаврі, у Тернопільській області. Це свято відзначають на честь визволення Лаври від турецької навали 1675 року.

У той час тривала війна з турками й вони оточили Почаївську Лавру. Укріплення церкви було слабким й тому Ігумен Йосип Добромирський запропонував всім молитися Пресвятій Богородиці та Іову Почаївському.

Зранку всі ченці почали дужче співати акафіст Божої Матері й у той час над храмом з’явилася Пречиста Богородиця та Преподобний Іов. Татари злякалися та почали стріляти у Богородицю, але їхні стріли відлітали назад й вбивали їх.

Військо було дуже налякано й вони вирішили відступити. Ченці та охоронці храму вирушили у погоню за ворогом й взяли багатьох у полон. Деякі полонені згодом стали християнами та залишилися жити у Лаврі.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!