Помилки, які роблять батьки виховуючи дітей. Прочитайте, і більше не допускайте їх.

Які помилки роблять батьки виховуючи дітей?

Всі діти різні, один слухняний, другий ні. Часто батьки задають собі питання, чому їхні діти неслухняні? А можливо діти не винні, а слід придивитися за своєю поведінкою? На це питання ми вам допоможемо відповісти.

Найпоширеніші помилки яких ми припускаємося:

  1. Недостатньо уваги.

В наш час Батьки приділяють багато часу своїй роботі. Діти більшість часу проводять за комп’ютерами, телефонами, гаджетами. І свою увагу вони вимагають – неслухняністю. Спробуйте більше приділяти уваги своїм чадам.

  1. Погрози дітям.

Діти добре відчувають коли батьки говорять неправду. Ви часто чули такі фрази як: «Будеш себе погано поводити, віддам в дитбудинок», «Якщо будеш себе погано поводити, викличу міліцію». Тому, малеча спеціально буде себе погано поводити.

  1. Більшість уваги до молодших дітей.

Якщо в сім’ї є молодші діти, більшість уваги, любові й опіки дістається їм. Тому, старші діти це відчувають і будуть робити все на зло.  1. Критика.

Постійні фрази критики: «Руки не з того місця», «Пишеш як курка лапою» чули, мабуть, всі діти. Це призводить до невпевненості дитини й не бажання старатися робити успіхи.

  1. Постійні накази.

Якщо ви часто ведете діалог з дитиною в наказовому тоні, вона починає опиратися, цим показуючи свою особистість.

  1. Зриваєтесь на дитині.

У дорослих майже постійно трапляються негаразди, коли прийшовши додому після важкого робочого дня, ви випускаєте пар на дитині. А вона не розуміє за що батьки на неї кричать, адже поведінка добра, уроки зроблені, кімната прибрана.  1. Неправильний приклад.

Кожна дитина повторює модель поведінки, яку вона бачить вдома у своїх батьках. А потім, ми диву даємо як так виходить, де він це бачив? Тож запам’ятайте, дитина все бачить і повторює за дорослими.

Перш ніж сварити свою малечу, придивіться спочатку до себе!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!