Поради, для чищення та прання пуховиків в домашніх умовах.

Пуховики – зручний зимовий верхній одяг. Щоб ваш пуховик прослужив довго та не втратив привабливого зовнішнього вигляду, за ним потрібно правильно доглядати. Чищення та прання пуховиків – делікатна справа, потрібно серйозно підійти до цього питання.

По-перше, слід ознайомитися з рекомендаціями по догляду, вказаними на етикетці. Ось таблиця, що допоможе розпізнати умовні позначення.

Розібравшись з вимогами виробника, приступаємо до прання. Спершу треба зняти капюшон, хутро, пояс з пряжкою, щоб не пошкодити їх.

Комір, манжети та нижню частину пуховика слід попередньо почистити щіткою, використовуючи засіб для миття посуду чи господарське мило. Ефективним буде попереднє замочування в розведеному миючому засобі.

Щоб не пошкодити зовнішню частину куртки, слід її застібнути та обернути навиворіт.

Не періть порошком, бо він залишає білі сліди. Скористайтеся рідким засобом. Вмикайте режими «Ручне прання» або «Делікатне прання». Найвища температура – 30 градусів.

Придбайте м’ячики для прання. Вони допоможуть наповнювачу розподілитися рівномірно. Запам’ятайте: 1 прання – 1 річ, щоб очищення пройшло якісно.Сушити треба пуховик вертикально, щоб не деформувалася тканина. При цьому всі блискавки мають бути застебнутими. Використовуйте вішалку з широкими плечиками. Якщо на етикетці вказано, що можна скористатися машинною сушкою, то сушіть 2 години з м’ячиками для прання.

Якщо після сушіння пуховик зім’ятий, можна скористатися відпарювачем для одягу.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!