Поради для мами, яка виховує донечку. Щоб дитина росла ввічливою та чемною.

Всі мами завжди панікують під час виховання своїх маленьких принцес. Кожна дуже хоче, щоб її донечка була гарною, ввічливою та чемною. А виховавши її правильно, вона стане найщасливішою та успішною у своєму житті. Тому, дотримуючись цих порад, кожна мама буде задоволена своїм результатом у вихованні принцес.

 1. Розмови про фізичні особливості тіла дівчинок.

Розповідати донечці про жінок – це ваша найважливіша роль в цьому житті. Вона повинна все дізнаватися від найріднішої людини, від мами.

 1. Не поспішайте робити доньку дорослою.

Найкращий час для кожної дитини – це дитинство. Вона повинна насититися цим безтурботним, дитячим життям.

 1. Косметичні засоби мами – так само і її.

Кожна принцеса завжди хоче бути схожою на маму. Тому, часто граються з дорослою косметикою. Ви повинні розповідати про користь косметики, але краще нею поки не користуватись. В цьому віці діти використовують її для гри.

 1. Пояснювати цінності грошей.

Ваша функція полягає в навчанні правильно користуватись грошима, пояснити, що в дорослому житті вона буде сама заробляти та витрачати гроші. 1. Поважайте її взаємозв’язок з батьком.

Для кожної дівчинки тато відіграє не менш важливу роль ніж мама. Дівчинка повинна розуміти хто для неї тато та у дорослому віці не буде заводити стосунки з першим знайомим.

 1. Будьте захистом для неї та навчіть захищатися самій.

В наші часи жінки сильні статі. Донька повинна відчувати ваш захист, але й навчитися самій справлятися з проблемами, адже в житті їх виникає дуже багато.

 1. Толерантно вести розмови про фігуру.

Кожна жінка повинна любити себе такою, якою її створила природа. Не слід розповідати донечці про різні проблеми, які надалі виникають у тілі. Ви повинні вималювати в її уяві ідеальні розміри фігури жінки. Вона почне сприймати себе такою, якою вона є.

 1. Не забувайте хвалити доньку.

Говоріть донці завжди яка вона смілива, добра та розумна. Таким чином ви програмуєте її на майбутнє.

 1. Навчіть манерам спілкування між людьми.

Вам необхідно своїми вчинками показати, як необхідно ставитись до батьків, вчителів, дорослих, стареньких та маленьких. Вона через деякий час зрозуміє, що таке повага та буде робити так, як ви цьому її навчили.

 1. Навчіть бути розсудливою, якщо це стосується чоловічої статі.

Виховайте в ній інтуїцію, розум та довіру. Вона повинна на все життя запам’ятати ці почуття. 1. Покажіть, як  правильно мріяти.

Вона зрозуміє, що необхідно робити те, до чого лежить душа. А краще, покажіть це на власному прикладі.

 1. Поговоріть про цінності людини.

Почніть відверту розмову про взаємовідносини між людьми, якими вони повинні бути. Розкажіть якою вона повинна стати для всіх людей.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!