Categories: Поради

Поради, які допоможуть навчити дитину долати власні істерики. Батькам на замітку.

Розповімо вам, як подолати дитячі приступи істерики.

Коли дитині виповнюється 2 роки, в неї починається перехідний момент в житті. В цьому віці відбувається дуже багато змін в житті кожного малюка. В цей час можуть виникати різні труднощі.

Деякі батьки іноді не розуміють, чому їхня дитина впадає в істерику. Виникають ускладнення під час заспокоєння малюка, але припинити цей процес ви зобов’язані. Скористайтесь цими порадами для заспокоєння вашого чада.

  • Дозвольте дитині зробити вибір самостійно.

В цьому віці дитина не спроможна робити правильний вибір. Та батьки повинні намагатися надати шанс малечі зробити вибір самостійно, наприклад самостійно обрати з’їсти яблуко чи банан, з якою іграшкою він ляже спати. Таким способом ви можете припинити істерики та виховаєте впевнену в собі людину в майбутньому.

  • Сконцентрувати увагу на позитиві.

Коли малечі 1,5 роки, вона вже все чітко розуміє. Тому, необхідно робити так, щоб заохотити дитину робити все так, щоб її хвалили, а не навпаки. Відповідайте ласкою, дякуючи їй за її старання, вона повинна відчути, що ви пишаєтесь нею. Коли малі зроблять помилковий крок, необхідно пояснити, чому це не треба робити, жодної критики не треба робити.

  • Нові повчання.

Ніколи не треба все робити за дитину. Це сповільнює розвиток дитини, вона повинна робити все самостійно, щоб потім бути адаптованою в суспільстві. Зробивши перші успіхи в чомусь, дитина буде щаслива.


  • Відволікаючий момент.

Якщо дитина плаче необхідно перевести її уваги на щось інше. Вони у своєму віці реагують відразу на всі зміни, які відбуваються навколо них. Голосно засмійтесь, або перемістіться разом до іншої кімнати.

  • Домашній простір.

Батьки часто розказують, як вони втомились постійно слідкувати за дитиною. Тому, необхідно прибрати ті речі, з якими дитині грати не слід, зробити максимально комфортні умови для неї. Тоді істерик через те, що з цим гратися не можна, не виникне.

  • Чутливе ставлення.

В маленькому віці дитина взаємопов’язана с батьками, бо вона беззахисна. Тому, допоможіть малечі лягти спати, побувши поруч з нею, поки вона не засне. Ви повинні відчувати, чого потребує ваше чадо.

  • Повторюйте емоції дитини.

Істерики можуть виникати, якщо у дитини не виходить щось зробити. Необхідно дорослим зануритися в стан душі своєї дитини, та пояснити, що ви були такі самі та трохи спробувавши у вас все виходило.


  • Обійми.

Частіше обіймайте дітей, таким жестом вони будуть відчувати ваш захист та підтримку.

  • Не зважайте на приступи істерики.

Іноді дайте дитині побитися в істериці, своєю поведінкою ви повинні показати, що це погано й не слід цього робити. Вона помітить, що вам байдуже та заспокоїться.

Recent Posts

Мудра притча про те, чму так важливо знати собі ціну. Та що для цього треба зробити

Марно говорити або доводити що-небудь тому, хто просто не здатен зрозуміти й оцінити. Обирайте оточення…

20 часов ago

Чим поливати кімнатні рослини взимку, щоб гарно росли та квітнули

Полив кімнатних рослин – це не просто звична процедура, а важливий фактор їхнього здоров’я та…

20 часов ago

Ніколи не ставте ці продукти в холодильник, щоб не зіпсувати його

Заміна морозильної камери – це не тільки дороге задоволення, але й неприємність, якої можна уникнути,…

20 часов ago

Як правильно використовувати золу під час вирощування розсади, щоб росла міцною та здоровою

Органічне добриво для рослин: як правильно використовувати деревну золу Використання органічних добрив, зокрема деревної золи,…

2 дня ago

Які саме 12 страв мають бути на Святвечір, та що кожна з них символізує

Святвечір – символ єдності, родинного тепла та духовного багатства Святвечір, що передує Різдву, займає особливе…

2 дня ago

Чому не варто сушити білизну в кімнаті, та до чого це може призвести

Сушиш білизну в кімнаті? Це може бути небезпечно для твого здоров'я! Дізнайся чому і як…

3 дня ago