Посівний календар на травень. Коли, та що краще садити, щоб був гарний врожай

Посівний календар на травень місяць.

1.05. – не сприятливий день для посадки та пересадки рослин, але гарний день для пересаджування дерев та кущів. Дозволяється боротися зі шкідниками, полоти та мульчувати землю.

2.05. – несприятливий день, щоб садити фруктові дерева та овочі. А декоративні рослини навпаки дозволяється. Можна косити траву.

3.05. – дозволяється садити буряк, морква, картопля, редиска, косити траву. Забороняється садити інші овочі та фруктові дерева.

4.05. – Садять фруктові дерева кісточкових сортів, квітів, закладання насіння та бульби для зберігання. Дозволяється косити, поливати, підв’язувати, обрізати, підгодовувати кімнатні рослини. Гарний  день для посіву гороху, квасолі, кабачків, огірків, гарбузів, капусти на розсаду та цибулі на зелень.

5.05. – можна робити все те, що й 4.05., але не садять гарбузи. Дозволяється  посіяти дині та кавуни.6.05. – садять огірки, перець, гарбузи, томати, картоплю, капусту, кабачки. Дозволяється робити прищеплювання, підгодовування, поливання, боротися зі шкідниками. Не сприятливий день для пересадки дерев.

7.05. – забороняється будь — що робити, бо настав повний місяць.

8.05. – дозволяється полоти траву та підстригати газон.

9.05. – гарний день для посадки ріпи, редису, картоплі. Можна навести лад у суниці.

10.05. – гарний день для посадки картоплі, редису, ріпи, троянд або декоративних квітів. Можна підживлювати та розпушувати землю. Зайнятися щепленням та обрізанням дерев.

11.05. – забороняється пересаджувати квіти. Сприятливий день для посадки часнику, ріпи, редису, цибулі для зелені, гороху, квасолі, гарбузу, картоплі. Можна підживлювати та розпушувати землю.12.05. – можна займатися тим самим, що й 11.05 та садити декоративні квіти.

13.05. – не слід нічого садити цього дня. Можна полоти траву, обприскувати рослини, косити сіно, підстригати кущі та дерева.

14.05. – дозволяється займатися обприскуванням, прополюванням, розпушуванням, боротися зі шкідливими комахами та хворобами. Садівництвом не займаються.

15.05. —  гарний день для посадки огірків, малини, суниці, селери, редьки, цибулинних рослин, помідорів, баклажанів, капусти, перцю. Дозволяється прищеплювати дерева та кущі, культивувати, підгодовувати та поливати ґрунт.

16.05. – гарний день для посадки розсади перцю, помідорів, баклажанів, капусти, буряку та цибулинних культур. Гарний день для прищеплювання кущів та дерев, внесення добрив та поливу.

17.05. – сприятливий день для селери, редису та цибулинних культур. Дозволяється переносити розсаду у відкритий ґрунт. Можна поливати, підгодовувати, культивувати ґрунт. Також займатися прищеплюванням кущів та дерев.

18.05. – поганий день для посіву, але гарний для обрізання дерев та кущів, боротьби зі шкідливими комахами та хворобами. Можна займатися мульчуванням, розпушуванням, прополюванням ґрунту, закладати компост.19.05. – не сприятливий день для саджання. Краще підстрижіть газонну траву, займіть боротьбою проти хвороб, підгодуйте  та розпушіть землю.

20.05. – гарний день для посадки коренеплодів, бульбових сортів та цибулинних рослин, багаторічних квітів. Займіться підстриганням кущів та дерев.

21.05. – сіють однорічні рослини, декоративні гарбузи, червону квасолю, бульбові, цибулини, коренеплоди.

22.05. – неможна нічого робити, бо настає молодий місяць.

23.05. – дозволяється садити рослини, які плетуться, наприклад: бобові, виноград. Сприятливий час для обробки ґрунту.

24.05. – робити можна те саме, що й 23.05. Можна зайнятися пересадкою суниці та посіяти петрушку.

25.05. —  чудовий час для садіння та пересаджування всіх рослин.26.05. – сприятливий день для висаджування перцю, капусти, томатів, баклажанів, огірків, кабачків, бобових.

27.05. – садять дерева, кущі, косять траву, мульчують землю та борються зі шкідливими комахами.

28.05. – гарний день для роботи з деревами. Висаджувати рослини не бажано цього дня.

29.05. – несприятливий день для висадки розсади, але гарний для висадки майорану, розмарину, базиліку під парник.

30.05. – поганий день для посадки городини. Займаються обробкою суниці.

31.05. – не рекомендується займатися посадкою будь-яких рослин та дерев. Краще покосіть траву.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!