У травні ще залишилось безліч справ на городі. Дізнайтесь, що потрібно робити садівникам, щоб вчасно збирати багатий врожай.
А коли слід відпочити, щоб потім не шкодувати.
Посівний календар на травень.
1-2 – висаджують баклажани, перці, томати, горох, зелень, часник, пізня картопля. Не пересаджуйте рослини, не розпушуйте землю біля коренів. Висадіть яблуні, груші, обліпиху, шипшину, волоський горіх.
3-4 — висаджують дині, кавуни, виноград, горох та квасолю. Ведуть боротьба зі шкідниками та хворобами. Обріжте вуса полуниці. Не можна пересаджувати рослини.
5-7 – можна пересаджувати абсолютно всі рослини, підживлювати, займатися обрізкою та прищеплюванням дерев. Не можна проводити обробку отрутами. Можна пророщувати насіння.
8-9 – поганий день для посіву насаджень. Не можна пророщувати насіння та проводити зволоження. Дозволяється розпушувати землю, проводити обробку проти шкідників та хвороб, проводити санітарну обрізку.
10-11 — висаджують огірки та гіркий перець. Можна обприскувати насадження від хвороб, розпушувати та полоти грядки. Можна садити однорічні квіти та троянди. Садіть малину та смородину.
12-14 — висаджують капусту, огірки та бобові. Займайтесь проріджуванням сходів та видаліть бур’яни. Можна висадити бульбоцибулинні, багаторічні квіти, декоративні чагарники та живопліт. Можна садити плодові та ягідні дерева.
15-17 – погані дні, коли не слід нічого робити.
18-20 — висаджують томати, буряк, селеру, редис та пізню картоплю. Можна вносити органіку, поливати та замочувати насіння. Висаджують суницю, багаторічні квіти та чагарники. Не можна обрізати дерева та білити стовбури дерев.
21-22 – не сприятливі дні. Дозволяється обрізати дерева, скосити траву, прибрати бур’ян та провести обробку проти шкідників.
23-24 — висаджують гарбузові, баштанні, бобові культури, перець, томати, кабачки, селеру та салат. Не слід проводити рясний полив. Висаджують різні квіти, смородину, малину, ожину та плодові дерева. Якщо тепла погода, висадіть персик.
25-26 – не можна сіяти, пересаджувати, обрізати, підживлювати, поливати та пасинкувати рослини. Дозволяється полоти, підживлювати та косити траву.
27-28 — висаджують пізню картоплю, часник, гарбуз, баклажани, кабачки, зелень, шпинат, горох, квасолю, салат, горох, багаторічні, цибулинні квіти та декоративні чагарники.
29-31— молодик.
Чи можна обрізати дерева взимку: поради та рекомендації Обрізка дерев узимку — це не лише…
Як віник може допомогти залучити багатство: народні прикмети Віник у народних прикметах вважається символом порядку…
Як повернути кухонним рушникам ідеальну чистоту: простий рецепт Кухонні рушники часто забруднюються стійкими плямами, які…
Як правильно доглядати за товстянкою та стимулювати її ріст і цвітіння Товстянка, або грошове дерево,…
Як відвадити голубів від вашого подвір’я: природні та гуманні методи Голуби, попри їхню привабливу зовнішність,…
Несподіваний лайфхак: як звичайний огірок може захистити авто від обмерзання Хто б міг уявити, що…