Потужна молитва «Захист родини». Прочитайте її, щоб ваша сім’я отримала Божу опіку і благословення.

Щоб отримати захист і благословення для своєї сім’ї, потрібно промовляти цю надзвичайно сильну молитву. Головне щиро молитися, і тоді ваша родина отримає Божу опіку і благословення.

«Молитва»

Найліпший і премилосердний Боже! Твоїй всемогучій опіці я вручаю свій дім, родину й усе, що маю й посідаю. Благослови Боже, всіх нас, як Ти благословив Пресвяту родину в Назареті.

Пресвятий наш Спасителю, Ісусе Христе! Благаю Тебе для любові Твоєї, яка спонукала Тебе стати чоловіком і вмерти на хресті, — благослови мою родину й усе моє домівство. Заступи нас, Ісусе, від підступів диявольських і від людської злоби. Хорони нас від громів, тучі, вогню, виливів і других нещасть.

Поблагослови нас усіх, Ісусе, і дай, щоб ми завжди кріпко держались свято католицької віри, в терпіннях і смутку не тратили надії і з дня на день росли в Твоїй любові та у взаємній любові між собою. А коли прийде час смерті не допусти, Ісусе, щоб хто-небудь з нас зійшов з цього світу не прийнявши Святих Тайн. Ісусе! Благослови й стережи нас.

Маріє, Мати милосердя! Веди нас материнською рукою через цю долину .сліз і поручай нас Твому Синові, щоб ми удостоїлися Його благословення в цьому житті, а в майбутньому вінця нев’янучої слави.

Святий Йосифе, Опікуне нашого Спасителя і його Пресвятої Матері, вставляйся за нами, благослови й охорони нас.

Святий Архангеле Михаїле, заступайся за нас перед злобою пекельного змія! •
Святий Гавриїле, дай нам завжди пізнати святу Божу волю.
Святий Рафаїле, хорони нас від недуг і небезпек життя.
Святі Ангели Хоронителі, перестерігайте нас завжди й не дозвольте, щоб ми зійшли з дороги спасіння.

Всі святі Заступники наші, будьте нам опікунами й моліть Бога за нас!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!