Повчальна історія про «Дві сім’ї». Яка багато чому навчить вас

Ця історія відбулася в одних знайомих родинах. Вони мешкали в одному невеличкому будинку, поруч. Одна сім’я постійно сварилася, а інша навпаки була дуже веселою та позитивною. Одного разу в одній із сімей, а саме у тих, де постійні сварки, розпочався грандіозний скандал, через розбиту пляшку кефіру.

Жінка почала голосити на свого чоловіка, який він криворукий. Потім почала верещати на малого сина, мов подякуй своєму татусеві, через якого вся сім’я залишиться голодною. Чоловік змарнів та пішов побачити, чому їхні сусіди постійно в гарному настрої та не сваряться. Він став біля вікна та спостерігав за ними.

Він побачив, як їхній син висипав на себе суп. Мати не стала кричати на нього, а спокійно попросила переодягтися, а чоловікові – нічого страшного, приготую свіжий. Після побачив, як чоловік почав прибирати обідній стіл та розбив тарілку. Сам подумав про себе: «ось зараз почнеться!», але дружина сказала, що нічого страшного немає, бо вона давно збиралася купувати новий посуд.

Саме у цю мить той чоловік, що спостерігав за веселою родиною помітив свою кохану. Вона йому сказала: «Я нічого не розумію». Її чоловік відповів їй: «Що тут не зрозуміло?». Вони в кожній ситуації не бачать негативу, а навпаки намагаються на всі біди відповідати посмішкою, тому вони ніколи не сваряться.Жінка тоді вибачилася перед своїм чоловіком та запропонувала напекти млинців. Посміхнувшись вони вирушили додому разом, зрозумівши свої помилки.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!