Повчальна притча: чому так важливо виконувати добре роботу, яку дав тобі Господь.

У світі існує безліч цікавих та престижних професій. Все своє життя, кожна людина починаючи з дитячого садочку, потім у школі, далі інститут і все для того, щоб мати гарну роботу на якій добре платять. Цю історію Нам розповіла одна знайома жінка. А ми розповімо її вам.

В один день, сина моєї гарної знайомої звільнили з роботи. Він працював менеджером в компанії IT технологій. Так, як він все своє життя гарно провчився його через це і прийняли на престижну вакансію.  За гарні здібності та сумлінну працю, швидко почав підійматися по кар’єрним сходам та зайняв місце заступника директора фірми.

Але пройшло небагато часу й компанія перестала існувати та багато людей залишились без роботи. В тому числі й син тієї жінки, його звали Максим.

Але біда не приходить одна, мама цього хлопця опинилася в лікарні. Вона тяжко захворіла, але в державній лікарні їй нічим не могли допомогти. Їй потрібно було оперуватись. Тому, Максим вирішив покласти маму в приватну клініку. Не довго думаючи, хлопець одразу придумав, як заробити гроші на операцію. Він вирішив поставити свій автомобіль на службу у таксі. Працюючи днями та ночами, він мріяв скоріше заробити гроші, щоб найрідніша одужала. Він згадував, як казала йому мама, що кожен повинен бездоганно виконувати свою роботу, якою вона б не була.

Зароблених грошей вистачало лише на обстеження та підготовку до операції. Так продовжуючи плідно працювати, лише в проміжках на перерву провідував матір. Одного дня, він приїхав на замовлення і чоловік, який його викликав, запропонував Максиму побути його водієм, через те, що в нього досить багато важливих питань. Максим вирішив не відмовляти. Працюючи цілий день, він забув навідати матусю, тому клієнт запропонував поїхати разом і зробити це. Дорогою до лікарні Максим розповів про свою ситуацію, яка з ним сталася, але він був вдячний, що в нього є хоч якась робота. Після лікарні хлопець доставив клієнта додому, а коли той  виходив з машини, то сказав, що завтра чекає на нього о 9 годині в офісі фірми. Максим був здивований. Але клієнт розповів, що у фірми є вакантне місце директора, тим паче ти маєш досвід та уявлення, що треба робити.Максим був дуже щасливий, а через деякий час подзвонили лікарі і сказали, що операція вже не потрібна, мама потребує стаціонарного лікування. І поки він їхав додому, в голові лунали слова його матері про роботу. Бог не просто дає нам роботу, адже потім він віддячить тобі за це.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!