Правила вирощування грошового дерева, щоб було гарним та швидко росло

Всім дуже відоме грошове дерево або красула (товстянка), яке стало до вподоби багатьом квітникарям. Воно належить до сукулентів, які є дуже витривалими. Грошове дерево може зацвісти, але ця подія трапляється через 5 або 10 років.

Дерево зацвіте у тому випадку, якщо ви надасте йому гарне освітлення та не рясний полив.

Де розмістити дерево?

Дерево гарно переносить тепло та прохолоду. Гарно переносить тінь, але більше любить стояти на яскравому місці. Температура для вирощування повинна становити від 22 до 28 градусів – літо, весна, а взимку – від 9 до 15 градусів. Не любить рости біля батарей та камінів. Дерево любить свіже повітря, тому іноді його можна винести на свіже повітря або провітрити кімнату.

Правила посадки дерева.

Оберіть для вирощування спеціальний ґрунт, наприклад для кактусів. За бажанням суміш можна приготувати самостійно, змішавши торф, листову землю та пісок у співвідношенні 2 до 2 до 3. На дно горщика викладіть керамзит, а після суміш яку ви приготували. Після цього сміливо висаджуйте дерево. Якщо ви будете висаджувати дерево з живця, перед посадкою на три дні занурте його у воду. При посадці, трохи присипте землею. Пересаджуйте дерево лише тоді, якщо горщик став малим. Слідкуйте, щоб ґрунт не збивався у грудки, їх потрібно розтирати. Не слід сильно зволожувати землю. Якщо листя почало жовтіти та в’янути, слід оглянути кореневу систему та впевнитись, що вона не почала гнити.Як зволожувати дерево?

Щоб не утворювались грибкові захворювання та дерево не почало гнисти, поливати дерево слід дуже обережно.

Весною та влітку поливайте дерево двічі на 7 днів, але земля повинна бути сухою на глибину 4 см. Це можна з’ясувати за допомогою дерев’яної палички, яку треба занурити у горщик з землею та дістати. Якщо паличка стала вологою або на ній залишилась земля – поливати дерево не потрібно. У зимовий період поливайте дерево раз на тиждень. Не забувайте обрізати дерево, щоб воно не зламалося під вагою листя та гілок.

Властивості дерева.

  • Воно очищає повітря від мікробів.
  • Бореться з вірусами та мікробами.
  • Притягує достаток у дім.

Грошове дерево дуже добре засвоює вологу, а потім зберігає її. Після того, як листя висихає, воно стає схожим на листочки, які хтось присипав алмазним пилом. Коли на висохле листя світить сонце, здається, що це лежать діаманти.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!