Природне добриво, яке росте у нас під ногами. Допоможе збільшити врожай у кілька разів

Для того, щоб ваші рослини гарно та швидко росли, люди почали застосовувати стимулятори росту.

Зазвичай люди купують їх у спеціалізованих магазинах, але вони можуть заподіяти шкоду організму людини.

Для того, щоб не заподіяти шкоди хімічними стимуляторами, пропонуємо скористатися народними засобами. Приготувати їх можна з простих інгредієнтів, які знаходяться просто під ногами.

  • Стимулятор з кропиви.

У 1000 мл. теплої води розчиніть жменю сухого листя кропиви. Кожні три дні перемішуйте настій протягом 7 днів. Щоб розчин краще бродив, додайте дріжджів у пропорціях 1 до 20. Раз на тиждень поливайте настоєм рослини.

  • Стимулятор з алое.

Вимийте листя алое, а після розімніть до утворення каші. Робіть це у дерев’яному посуді. Насипте у банку десять столових ложок суміші, накрийте кришкою та залишіть настоюватись у темному місці на 7 днів. Після долийте 5000 мл. води та використовуйте. У цьому розчині можна замочувати насіння та поливати рослини.

  • Стимулятор з верби.

Залийте нарізані молоді пагони водою та чекайте, поки вони не пустять коріння й вода стане коричневою. Можна поливати рослини та занурювати у розчин живці. Можна у настій доливати воду, а пагони не викидати. Якщо розчин стане нагадувати желе, його треба розвести водою у рівних пропорціях.

  • Стимулятор з лушпиння цибулі.

У літрі окропу замочіть пару жмень цибулевого лушпиння. Настоюйте засіб 3 дні. Для покращення дії, додають чайну ложку попелу.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!