Природні добрива для троянд: як правильно застосовувати, щоб квітнули краще ніж у сусіда

Троянди — це розкішні квіти, які не тільки приносять приємний аромат, але й дарують приємні враження кожному, хто їх бачить. Щоб троянди радували своїм цвітінням протягом тривалого часу, необхідно правильно підживлювати їх.

Оптимальні засоби для підживлення троянд

Для підживлення кущів троянди варто звернути увагу на продукти, які містять калій і фосфор. Але це не єдині речовини, які можна використовувати для годування цих квітів.

Добрива з калієм і фосфором

На 10 літрів води розведіть по 10 грамів суперфосфату і сульфату калію. Таке добриво можна застосовувати на етапі бутонізації, наприклад, в травні. Цей процес також повторюється в липні, тільки додається до розчину 500 грамів курячого посліду і 10 грамів нітрофоски. Це буде найкращим добривом для троянд.

Природні добрива для троянд

Якщо ви шукаєте природні способи годування троянд, то тут також є прості рішення. Вам знадобляться всього два інгредієнти — зола і вода.

  • Рецепт приготування розчину:
  • Розмішайте 1 кг золи в 10 літрах води.
  • Прокип’ятіть воду.
  • Залиште на газу ще 20 хвилин.
  • Охолодіть розчин.

Після приготування розчину полийте ним рослини під корінь.

Органічні добрива для троянд

Для такого виду годування троянд вам знадобиться послід — коров’ячий, кінський або курячий. Зазвичай його настоюють в бочці з водою протягом одного тижня, а потім поливають рослини у співвідношенні 1:10 (1 відро на кущ). Цей метод не є дуже приємним, проте його застосування здивує вас результатами у вашому саду.

  • Добриво з кістковим борошном

Підживлення троянд в домашніх умовах можна здійснити за найпростішим рецептом. Змішайте одну столову ложку кісткового борошна з одним літром ґрунту і додайте цю суміш в землю під час посадки. Це дозволить вашим квітам швидше рости.

  • Добриво з сечовиною

У боротьбі з грибковими захворюваннями на рослинах допоможе карбамід, також відомий як сечовина. Додайте 30 грамів цього засобу на 10 літрів води та обприскуйте троянди перед та після цвітіння. Він також позитивно впливає на ріст рослин.

  • Підживлення дріжджами

Для цього методу вам знадобиться 10 грамів сухих дріжджів і 2 столові ложки цукру, які потрібно розвести в 10 літрах теплої води. Через дві години розчин слід розбавити 50 літрами води. Потім поливайте ваші рослини цим розчином, і ви будете приємно здивовані, як швидко вони розквітнуть новими кольорами.

Як бачите, все насправді дуже просто. Достатньо знати кілька секретних інгредієнтів, які допоможуть вашим квітам стати неперевершеними.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!