Про що краще не розказувати іншим людям, щоб не накликати біду.

Слід завжди пам’ятати, що думки інших людей впливають на наше життя. Негативна енергія може порушити вдалий перебіг подій. Тому не варто вихвалятися своїми успіхами чи фінансовим становищем, щоб не накликати біду.

Якщо у вас на меті щось кардинально змінити у житті чи втілити в реальність мрію, не поспішайте розповідати про це. Не всі радіють вашим успіхам і бажають добра. Навіть підсвідомо людина може позаздрити, що призведе до негативних наслідків.

Ні в якому разі не жалійтеся на членів своєї сім’ї постороннім. По-перше, це дуже принизливо, бо стосунки не терплять обговорень. По-друге, люди не завжди співчутливо ставляться до вашого горя. Часто  чужі зловтішання лише примножують негаразди і непорозуміння.

Якщо ви вирішили простягнути руку допомоги нужденним, не вихваляйтеся цим. Ніхто не оцінить те, що ви афішуєте свою благочинність. Щоб ваш вчинок пішов на користь, робіть добро, не шукаючи визнання і подяки.

Ваші успіхи – результат праці і наполегливості. Дехто вважатиме, що ви незаслужено отримали якісь матеріальні блага чи підвищення на роботі. Тому не слід чекати, що хтось радітиме так щиро, як ви цього хочете.

Намагайтеся не пліткувати про інших людей. Якщо вас втягають в різного роду інтриги, віддаліться від цієї людини. Не чекайте позитиву від поганих думок. Наповнюйте розум і серце лише добрими помислами.

Про свій фінансовий стан говорити теж не можна. Такі розмови привернуть увагу грабіжників. Людська заздрість також негативно впливає. Не притягуйте до себе погану енергетику.Найцінніше, що є в людини – її діти. Ці теми не раз порушуються в розмові. Але слід пам’ятати, що невдачі чи погані риси характеру дитини не можна ні з ким обговорювати. Дитина – повноправна особистість, а її життя – не  привід для розмов.

Не притягуйте до себе хвороби розмовами про погане здоров’я. Постійно акцентуючи на цьому увагу, людина накликає біду.

Думайте позитивно, бажайте всім тільки добра, не говоріть лишнього, бо це – запорука вашого щастя.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!