Прості на дієві способи, які допоможуть покращити пам’ять дитини

Фізичний та розумовий розвиток дитини – питання, що хвилює всіх батьків. Працювати над покращенням пам’яті, уяви та уваги треба ще в дошкільному віці. Для цього не потрібно бути педагогом чи психологом, але знадобиться велике бажання та наполегливість.

Багато читайте художньої літератури. Дитяча проза та поезія збагачує словниковий запас дитини, вчить висловлювати думки та почуття, розвиває уяву. Кожну розповідь проаналізуйте, поясніть головну думку, розберіть незрозумілі висловлювання. А заучування напам’ять віршиків – прекрасний тренажер для мозку.

Ввечері підбивайте підсумки дня. Пригадайте разом події, що відбувалися, попросіть, щоб дитина відтворила якісь деталі.

Виконуйте разом різного роду розвиваючі завдання, грайте в цікаві настільні ігри, відгадуйте загадки та ребуси. Це допоможе розвинути логічне мислення.

В ранньому віці починайте вивчати іноземну мову. Навіть якщо дитина ще дуже маленька, тренуйте пам’ять, засвоюючи по кілька іноземних слів на день.

Розумовий розвиток неможливий без фізичного, тому прогулянки на свіжому повітрі, активні ігри та спортивна секція – незамінні складові у вихованні.Для повноцінного росту дитини необхідне правильне і збалансоване харчування. Щоб збагатити організм вітамінами та корисними мікроелементами, введіть в меню овочі, фрукти, рибу та м’ясо.

Головне – ставтеся з розумінням та любов’ю до своєї дитини, допомагайте подолати труднощі, станьте для неї справжнім другом та подавайте гарний приклад.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!