Одна з головних причин появи черв’яків у черешні — чорнобрюха муха, також відома як фруктова дрозофіла та її личинки. Щоб уникнути цієї проблеми, потрібно зайнятися винищенням комахи ще восени.
Наприкінці сезону перекопайте ґрунт в пристовбурній зоні на глибину до 40 см і заберіть падалицю, яку слід спалити. Навесні, до початку розпускання бруньок, обробіть рослини за допомогою хлорокису міді. Для приготування розчину на 10 літрів води потрібно 40 г хлорокису міді. Можна також використовувати мідний купорос, в такому випадку потрібно 80 г препарату на той самий об’єм води. Обробку слід провести на крону дерева і землю навколо нього.
Окрім хімічних препаратів, існують також народні методи боротьби з червивістю черешні. Дачники часто використовують розчини, приготовані на основі цибулі, часнику, сосни, тютюну та полину.
Щоб приготувати такий розчин, залийте 400 г сухої сировини (або 1 кг сирої) окропом і процідіть через день. Потім доведіть до кипіння, зачекайте, поки рідина охолоне, і додайте натерте господарське мило.
Отже, існує кілька простих способів запобігання червивості черешні, включаючи хімічні препарати та народні розчини, які можна використовувати для обробки рослин та ґрунту.
Органічне добриво для рослин: як правильно використовувати деревну золу Використання органічних добрив, зокрема деревної золи,…
Святвечір – символ єдності, родинного тепла та духовного багатства Святвечір, що передує Різдву, займає особливе…
Сушиш білизну в кімнаті? Це може бути небезпечно для твого здоров'я! Дізнайся чому і як…
Приготуйте неймовірно ніжний торт «Пташине молоко», який просто тане в роті. Цей десерт стане улюбленцем…
Більшість сучасних смартфонів не призначені для роботи в екстремальних умовах, зокрема при низьких температурах. Мороз…
Як легко усунути подряпини на дерев'яних меблях: прості та перевірені методи Дерев'яні меблі додають тепла…