Одна з головних причин появи черв’яків у черешні — чорнобрюха муха, також відома як фруктова дрозофіла та її личинки. Щоб уникнути цієї проблеми, потрібно зайнятися винищенням комахи ще восени.
Наприкінці сезону перекопайте ґрунт в пристовбурній зоні на глибину до 40 см і заберіть падалицю, яку слід спалити. Навесні, до початку розпускання бруньок, обробіть рослини за допомогою хлорокису міді. Для приготування розчину на 10 літрів води потрібно 40 г хлорокису міді. Можна також використовувати мідний купорос, в такому випадку потрібно 80 г препарату на той самий об’єм води. Обробку слід провести на крону дерева і землю навколо нього.
Окрім хімічних препаратів, існують також народні методи боротьби з червивістю черешні. Дачники часто використовують розчини, приготовані на основі цибулі, часнику, сосни, тютюну та полину.
Щоб приготувати такий розчин, залийте 400 г сухої сировини (або 1 кг сирої) окропом і процідіть через день. Потім доведіть до кипіння, зачекайте, поки рідина охолоне, і додайте натерте господарське мило.
Отже, існує кілька простих способів запобігання червивості черешні, включаючи хімічні препарати та народні розчини, які можна використовувати для обробки рослин та ґрунту.
🌱 Що садити у травні 2025 за місячним календаремДізнайтеся, які дні у травні найкращі для…
ишнева поросль атакує город? 🌱 Є два простих способи, як зупинити її назавжди! Вишня —…
Моя знайома бабуся Марія щороку садить по 3 сотки картоплі.А збирає — наче посадила десять!Всі…
Як позбутися попелиці на трояндах: прості та безкоштовні методи Попелиця висмоктує сік із троянд, послаблює…
Сучасний ринок побутової хімії рясніє різноманітними засобами для прання. Серед них два лідери – пральний…
Як підгодувати моркву навесні, щоб вона була великою, солодкою і без тріщин Морква — культура…