Одна з головних причин появи черв’яків у черешні — чорнобрюха муха, також відома як фруктова дрозофіла та її личинки. Щоб уникнути цієї проблеми, потрібно зайнятися винищенням комахи ще восени.
Наприкінці сезону перекопайте ґрунт в пристовбурній зоні на глибину до 40 см і заберіть падалицю, яку слід спалити. Навесні, до початку розпускання бруньок, обробіть рослини за допомогою хлорокису міді. Для приготування розчину на 10 літрів води потрібно 40 г хлорокису міді. Можна також використовувати мідний купорос, в такому випадку потрібно 80 г препарату на той самий об’єм води. Обробку слід провести на крону дерева і землю навколо нього.
Окрім хімічних препаратів, існують також народні методи боротьби з червивістю черешні. Дачники часто використовують розчини, приготовані на основі цибулі, часнику, сосни, тютюну та полину.
Щоб приготувати такий розчин, залийте 400 г сухої сировини (або 1 кг сирої) окропом і процідіть через день. Потім доведіть до кипіння, зачекайте, поки рідина охолоне, і додайте натерте господарське мило.
Отже, існує кілька простих способів запобігання червивості черешні, включаючи хімічні препарати та народні розчини, які можна використовувати для обробки рослин та ґрунту.
Чим підживлювати кавуни та дині у липні для гарного врожаю Липень – найважливіший період для…
Підживіть цим троянди в липні: цвітіння миттєво стане пишнішим Липень – ключовий місяць для пишного…
Молоко прискорить дозрівання огірків: 3 рецепти підживлення Щоб огірки були соковитими, міцними й почали дозрівати…
Виховання дитини – це завжди виклик, адже потребує не лише любові та турботи, але й…
Як часто потрібно поливати орхідею, щоб вона цвіла роками Правильний полив орхідеї — запорука її…
Хто з нас не мріє про багатий урожай соковитих, стиглих помідорів? Однак, часто наші очікування…