Простий та дієвий спосіб відчистити чайник від накипу. Господиням на замітку

Більшість господинь завжди зустрічається з такою проблемою, як накип в чайнику. Це все відбувається через не належну якість води, яка тече у нас по трубах. Вода містить велику кількість різноманітних домішок, через, що вона стає дуже жорсткою. Під час кипіння води, ці домішки залишаються на стінках нашого чайнику. Тому, розглянемо, як відчистити чайник від цього накипу.

Одним з найпростіших способів відчистити чайник — це сода. Необхідно налити повний чайник води, додати 2 столові ложки соди та закип’ятити його. Прокип’ятіть воду на маленькому вогні, приблизно пів години. Після злийте воду та почистьте стінки чайнику. Для того, щоб чайник краще очистився, необхідно дати воді охолонути. Після промийте чайник під проточною водою. Содою можна відмити чайник з внутрішньої та зовнішньої сторони.

Якщо чайник в дуже поганому стані необхідно додати оцет та лимонну кислоту. Спочатку прокип’ятіть воду з додаванням соди. Наступний раз соду замініть лимонною кислотою – 2 столові ложки також 30 хвилин. Третій раз замість кислоти налийте оцет – ½ склянки. Зробивши всі маніпуляції, наліт в чайнику розм’якшиться та легко відстане від стінок. Також, можна спробувати поборотися з накипом за допомогою звичайного розсолу з огірків. Налийте в чайник розсіл та проваріть його приблизно 2 години. Можна спробувати почистити яблука та шкірку кинути в чайник, залити водою й проварити 60 хвилин.

Як позбутися від накипу в електричних чайниках?

На поміч вам прийде лимонна кислота. Налийте в чайник воду та лимонну кислоту в розрахунку на 1 л води – 2 чайні ложки кислоти. Включіть чайник.Що необхідно робити, щоб уникнути утворення накипу?

  • Необхідно користуватися профільтрованою водою;
  • Один раз на місяць очистить чайник за допомогою соди;
  • Не слід залишати воду в чайнику, краще, щоб він стояв порожній.

Якщо в чайнику міститься багато нальоту, він заважає швидко нагріватися воді. Таким чином витрата енергії або газу збільшується. Також, через цю причину може згоріти нагрівальний елемент в чайнику. Смакові властивості води погіршуються.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!