Простий та дієвий спосіб, який допоможе швидко відбілити речі

Пропонуємо розглянути, як дуже швидко та якісно відбілити речі. Цей спосіб дуже економний та коштує копійки. Головним складовим цього засобу є звичайна харчова сода. Її можна використовувати як відбілювач для тканини, видалення іржі та вапняного нальоту, для чищення ванни, унітазів.

Вам знадобиться:

  • Нашатирний спирт;
  • Сода харчова;
  • Оцет;
  • Губка;
  • Щітка;
 • Рукавички.

Як використовувати засіб:

 1. Для видалення іржі та вапняного нальоту, для чищення ванни, унітазів необхідно приготувати суміш соди та води. Вона повинна бути кашоподібною. Слід нанести суміш на забруднені місця та залишити для повного висихання. Після змийте водою. Якщо з першого разу не вийшло прибрати наліт, то повторіть процедуру.
 2. Для відбілювання тканини необхідно приготувати розчин: змішайте 5 столових ложок соди, 2 столові ложки нашатирного спирту та 5 л теплої води. Занурте забруднену білизну у розчин та залишіть на 4 голини. Після слід випрати білизну, як завжди.
 3. Якщо плями застарілі, необхідно прокип’ятити тканину на протязі 30 хвилин.
 4. Завдяки поєднанню соди та оцту ви зможете видалити старі забруднення на будь-яких поверхнях. Необхідно нанести соду на забруднене місце та залити його 12% оцтом. Після потріть губкою та вимийте.
Під час робіт слід надягати гумові рукавички. Не використовуйте ці засоби для прибирання мармурових поверхонь. Також головною особливістю є те, що всі компоненти не зашкоджують організму людини та не псують тканини та поверхні.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!