Речі, які в жодному разі не можна позичати, щоб не накликати біди.

Одяг і взуття – особисті речі. Вони торкаються вашого тіла і вбирають енергетику. А взуття ще й накопичує негативну енергетику. Нікому не позичайте власний одяг і не носіть чужий. Це погано впливатиме на ваше самопочуття та здоров’я.

Посуд вбирає енергетику дому. Він символізує єднання сім’ї за родинним столом.  Ні в якому разі не можна позичати чи віддавати свій посуд, щоб не порушити гармонію і благополуччя в оселі.

Прикраси пропускають через себе енергетичні імпульси і накопичують їх. Не варто нікому віддавати свої прикраси, щоб не втратити удачу. А брати чужі коштовності взагалі заборонено: так інша людина зможе «передати» вам свої негаразди.

Наші предки вірили, що сіль має магічні властивості. Її використовують для проведення магічних ритуалів. Нізащо не позичайте сіль.

Багато прикмет пов’язані з використанням віника у побуті. Зазвичай це стосується фінансового стану людини. Вважається, що зичити чи віддавати віник не слід, бо можна відвернути від себе достаток та успіх.

Також певні правила існують і при позичанні хліба:  не можна віддавати останній хліб; ні в якому разі не передавати хліб через поріг, бо піде сімейне щастя;  не позичати хліба після заходу сонця.

Гроші не можна позичати у неділю і понеділок, на церковні свята, після заходу сонця, в кінці місяця.

Прикмети, звичаї та традиції складалися предками тисячоліттями, тому слід до них прислухатися.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!