Рецепт смачного та прозорого холодцю до Великодніх свят.

Багато людей дуже полюбляє таку страву, як холодець. Але більшість господинь не знає, як приготувати цю страву, щоб бульйон в ньому був прозорий. Завдяки нашим порадам ви приготуєте дуже смачний та прозорий холодець, який дуже сподобається вашим родичам та друзям. Цю страву можна приготувати до святкового столу на Великдень.

Для приготування смачного та наваристого холодцю необхідно обрати м’ясо та обробити його перед приготуванням. Вам знадобиться м’ясо птиці, свинини та яловичини, воно вариться разом зі шкіркою та всіма прожилками.

  1. Візьміть м’ясо, гарно промийте його під проточною водою та замочіть на 5 годин у холодній воді. Через 5 годин необхідно знову промити м’ясо та прибрати шкірки.
  2. Візьміть велику каструлю, покладіть м’ясо, залийте водою. Почекайте поки вода закипить, а після злийте воду та промийте м’ясо. Це необхідно зробити для того, щоб бульйон став прозорий.
  3. Потім знову покладіть м’ясо у чисту каструлю та починайте варити. Піну, яка буде утворюватись необхідно прибирати. Води слід налити так, щоб вона покривала м’ясо на 5 см. Почекайте поки вода закипить та продовжуйте варити холодець на мінімальному вогні приблизно 6 годин.
  4. Перед завершенням приготування необхідно додати до холодцю моркву, цибулю та корінь селери. Сіль, лавровий лист, чорний перець горошком додайте за 30 хвилин до повного приготування. Завдяки тому, що перець горошком – бульйон вийде прозорим.
  5. Вийміть м’ясо, переберіть його та подрібніть. Бульйон необхідно пролити через марлю двічі.
  6. Приготуйте тарілки для холодцю, на дно покладіть нарізані овочі та часник – за бажанням. Зверху покладіть м’ясо та обережно залийте бульйоном.
  7. Після того, як холодець трохи охолоне, необхідно поставити його до холодильної камери для подальшого застигання.
Як зробити прозорим каламутний бульйон?

 1. Якщо ви зварили каламутний бульйон необхідно його знов закип’ятити та додати такі інгредієнти:
 • З’єднайте ½ склянки холодної води та 2 збиті курячі білки.
 1. Ця суміш після вливання в гарячий бульйон буде притягувати до себе всі частинки, котрі роблять бульйон мутним. Вони спливуть разом з білком та їх буде легко прибрати.
 2. Коли будете варити вже 2 бульйон, можна додати дрібку лимонної кислоти, вона також зробить бульйон світлим.

Смачного!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!