Рідні віддали діда в будинок для людей похилого віку. Йдучи, його онук поставив батькові одне питання

У наш час, для того, щоб гарно жити та заробити сої на пенсію, потрібно тяжко працювати. Буває, що гроші та робота змушує забути про людяність та найважливіших людей у нашому житті.

Це стосується батьків, які все своє життя присвятили вихованню своїх дітей та давали їм путівку у життя.

Ця історія сталася у звичайній родині. Вона складалась з тата, мами, доньки та дідуся. Дідусь вимагав до себе уваги та догляду й через це у родині виникали постійні сварки. Одного разу батько вирішив відправити дідуся у дім для літніх людей. Син знайшов дуже гарний притулок та оголосив своє рішення дідусю. Дідусю на душі стало важко, але свого смутку він не показав. Тато, дідусь та донька зібрали речі та поїхали до притулку. Дідуся поселили у кімнату з такими ж літніми людьми. Навіть у той момент дідусь не показував, що відбувається у нього на серці. Син вийшов разом з донькою з кімнати та вирушив до свого автомобіля. Дівчинка спитала у батька адресу закладу. Він поцікавився:

  • Для чого? Ти бажаєш провідувати дідуся?
  • Ні. Провідувати ми будемо його вдвох. Але я повинна знати, куди мені потрібно буде тебе відвезти, коли ти станеш старим.
Батько дівчини зніяковів та закляк. Він уявив свою старість та зрозумів, що його донька так само зробить з ним, коли той постаріє. Він усвідомив свою помилку, що повівся з батьком, як з непотрібною річчю. Тоді син вирішив все змінити та повернути батька завдяки своїй донці.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!