Різдво Миколи Чудотворця — 11 серпня. Як правильно провести це велике свято

У християнстві, Різдво Миколи Чудотворця відзначають 11 серпня. У році існують три свята присвячені Святому Миколаю.

Микола Чудотворець все своє життя присвятив Господу. Після того, як святий помер, на небі він зустрів Всевишнього й вони разом стали допомагати людству. Тому, якщо людина молиться Миколі Чудотворцю, то й Всевишній чує молитви та допомагає.

Микола Чудотворець вважається заступником моряків та мандрівників. Одного разу, святий мандрував на кораблі й під час подорожі сталася трагедія, один з моряків впав з висоти, але Микола своїми молитвами зцілив бідолашного. Молитви Господу були настільки сильними, що могли вгамувати навіть найсильнішу бурю, яка могла знищити корабель.

Також, святому моляться за доньок, щоб вони гарно вийшли заміж та були щасливими у сімейному житті. Молитви повинні читати батьки, бо вони найближчі люди, які дуже переживають за щастя своєї дитини.

Віряни шанобливо ставляться до Миколи Чудотворця. Якщо молитва лунає від щирого серця, святий обов’язково допоможе тим, хто цього потребує. Люди просять його допомогти отримати зцілення, зміцнити здоров’я, налагодити стосунки у сім’ї та на роботі.

Щоб святий обов’язково допоміг, молитви повинні бути сконцентровані та йти від щирого серця. Просити допомоги потрібно постійно, тоді Микола Чудотворець допоможе вам.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!