Різниця між Пеклом та Раєм. Повчальна історія, яка багато чому навчить вас.

Ця історія відбулася з однією жінкою. Якось жіночка у розмові з Богом, вирішила запитати:

  • Боже, поясни мені, будь ласка, в чому різниця між Пеклом та Раєм? Бог взяв її за руку та підвів до двох брам, відчинивши першу, вони пройшли в середину.

Жінка побачила великий стіл, округлої форми. В середині стояла велика тарілка з усілякими смаколиками. Запах бува настільки смачний, що жіночці захотілося самій поїсти. Навкруги столу сиділи люди, зовнішній вигляд їх був дуже жалкий, вони дуже хотіли їсти. Було таке враження, що вони зараз загинуть від голоду. Ці люди мали ложки, які мали довжелезні ручки, через які не могли піднести їжу до рота. Жінка була зворушена від їхнього становища. Бог промовив:

  • Дивись, щойно ти побачила Пекло.

Після Всевишній відчинив іншу браму. Жінка побачила ту саму картину, стояв стіл, тарілка. Навкруги люди сиділи з такими самими ложками, але мали зовсім інший вигляд. Люди були дуже щасливі, нагодовані та вели розмови між собою. Жінка промовила Богові:  • Я не збагну!
  • Все елементарно – промовив Всевишній. Ось люди, що навчилися годувати один одного, а другі – завжди думають лише про себе. Так відбувається й в Раю та Пеклі. Але головне те, що в середині кожної людини.
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!