Розчин, який поливають овочі, щоб вони швидко росли та не хворіли

Розчин з триходермою зробить ваші рослини міцними та здоровим. Садівники починають замінювати хімічні засоби біопрепаратами. Вони так само ведуть боротьбу проти шкідливих комах, грибків та бактерій.

Вони не несуть шкоду людям, тваринам та навколишньому середовищу.

Користь триходерми.

Це корисний ґрунтовий гриб-антагоніст, який зберігається у землі, яка багата на органічні речовини. Вона займається переробленням рослинних залишків, паразитує на хвороботворних грибках та покращує структуру землі.

Гриб триходерма верида має такі властивості:

  1. Застосовують, як фунгіцид. Веде боротьбу проти грибків та бактерій, які розповсюджують хвороби. Гриб виділяє антибіотики, які знищують ці хвороби — борошнисту росу, плямистість, гниль, фітофтору, а виноград захистить від оїдіуму та мілдьї.
  2. Застосовують, як біостимулятор. Він стимулює вироблення клітинного соку й від цього починають рости рослини. Їх імунітет стає кращим, тому вони стають стійкими до хвороб та перепадів температури.
  3. Застосовують, як ґрунтовий активатор. Гриб перероблює складні органічні сполуки у землі, які потім розкладаються на прості речовини, які легко засвоюються рослинами.Також, він сприяє утворенню гумусу.




Грибок не вважають повноцінним добривом, але він допомагає підвищити родючість землі. Якщо цей гриб зникає з землі, на його місце приходять хвороботворні грибки. Не обов’язково шукати у лісі тутовик, щоб зробити з нього триходерму. У наш час можна придбати готові засоби, у складі яки є ці гриби. Це такі засоби, як трихоцин, гліокладін, триходермін, трихофіт та трихоплант.

Застосовування триходерму у садівництві.

У відрі води розчиніть пару таблеток засобу, додайте 75 грамів цукру, щоб активізувати мікроорганізми, які повинні розмножуватися. Доповніть склад азотом, фосфором та калієм. Все перемішайте та залишіть на тиждень у теплому місці. 200 мл. готового розчину розчиніть у 5000 мл. води та полийте землю. Це потрібно зробити за 2 дні до висадки розсади.

Перед використанням одягніть рукавички та не використовуйте місткість, яка призначена для їжі.

За таке підживлення ваші рослини подякують вам своїм рясним врожаєм.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!