Самі дієві способи захистити себе та рідних від комарів. Беріть на замітку

Влітку дуже надокучливими є мошки та комарі. Вони з легкістю можуть зіпсувати ваш відпочинок своїм писком та висмоктуванням крові з людей. Ще одним зі шкідників є кліщі, які можуть підступно, непомітно приземлитися на людині, присмоктатися та навіть інфікувати людину небезпечною хворобою.

Правила захисту на природі від комах.

У літню пору багато людей люблять відвідувати ліс та водойми. Там вони відпочивають, збирають ягоди та гриби. Але під час насолоди вас починають атакувати кусючі комахи.

Захистити себе можна аерозолями – репелентами. Найкраще зарекомендував себе Gardex Extreme від летючих комах. Термін дії засобу становить 6 годин, не викликає алергії та не залишає липких слідів.

Можна скористатися спіралями Раптор. Спіраль підпалюють та внаслідок тління виділяється речовина, яка відлякує мошку та комарів у радіусі 3 м.  Ще один плюс засобу – вона не має запаху, а тому не несе шкоду людям та тваринам.

Від кліщів вас захистить спрей Bros від комарів та кліщів. Термін дії засобу становить 6 годин, тому у вас вистачить часу для відпочинку.

Які засоби можна використовувати для дітей?

Дитяча шкіра дуже чутлива й не в змозі витримати свербіж та біль, який залишається після укусів комах. Після них можуть залишатися рани, тому засоби потрібно обирати безпечні та дієві.

Гарно зарекомендував себе аерозоль Gardex Baby від комарів та мошок. Цей засіб можна використовувати для дітей від одного року та захищати їх протягом двох годин. Засіб у складі містить ванілін, тому має приємний запах.Можна використовувати такий самий спрей, який захищатиме шість годин. Засіб не є алергічним.

Як захистити оселю від паразитів?

Гарно зарекомендував себе засіб для приміщень — комплект Раптор. Там міститься спеціальний прилад та флакон із сумішшю проти комарів, якого вистачає на місяць. Цей спрей не приносить шкоди людям та тваринам.

Для боротьби з мухами можна використати липку стрічку Bros. Працює засіб при будь – якій температурі та вологості. Вистачить стрічки на 1,5 місяця.

Тепер вибір за вами. У наш час існує безліч засобів для захисту від комах на природі, вдома та для дітей.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!