Секрети успішного схуднення — кращі поради від досвідчених людей

Перше питання, яке ми повинні задати собі: Ви використовуєте всі принципи для успішного зниження ваги. Так чи ні ? Річ у тім, існує тільки одне дієве рішення з проблеми ожиріння (і схуднення, відповідно) повинні дотримуватися правильного способу життя. Так, привівши у відповідність свій спосіб життя, ви швидко почнете відчувати на собі позитивний ефект!

Отже, поговоримо про основи основ. Все інше — таблетки, дієти, голодування — все це лише додаткові кошти, які погано працюють, якщо ви ігноруєте базові принципи.

Прості секрети для успішного схуднення:

— правильне харчування;

— силові тренування;

— кардіо тренування;

— ментальний тренінг.

Харчування

Харчування знаходиться в самій верхній частині з очевидної причини: Ви можете спалювати дуже багато калорій під час тренування, але цілком можливо, що ви отримуєте більше калорій, а багато хто з них приходять з неправильних продуктів. Навіть якщо ви знизите споживання калорій, то успіх залежить не тільки від кількості калорій, але і від їх якості.

Правильне харчування припускають дієти з природних продуктів без штучних добавок. Отже, правильна їжа — це ваш перший пріоритет. Ви побачите, що ви будете винагороджені для такого маленького картриджа.

Силові тренування

Тренування з обтяженнями займають друге місце в нашому списку. Багато людей виконують тільки аеробні вправи, які не дають хороших результатів в поодинці. Більшість людей не розуміють, що силові тренування спалює масу калорій, іноді навіть більше, ніж серцево — судинні вправи на зразок бігу. Крім того, тренування в тренажерному залі збільшити витрату калорій за рахунок зростання м’язової маси. Чистий м’язова маса є основним фактором, що впливає на базальну швидкість метаболізму, що означає, що м’язова маса витрачає значну кількість енергії, навіть в стані спокою. Енергія також витрачається на роботу наших життєво важливих органів (серця, легенів, нервової системи, нирок, печінки, кишечника і статевих органів, м’язів і шкіри). Таким чином, швидше біжіть в тренажерний зал!

Кардіо тренування

Кардіо тренування — це надзвичайно важливо для збільшення витрати калорій. Дані тренування допомагають нам спалювати більше калорій. Якщо ви хочете спалити свої жирові запаси і позбутися від живота, то слід виконувати кардіо (велотренажер, біг, степпер і так далі) хоча б 3 рази на тиждень по 45 — 60 хвилин.

Ментальний тренінг

Важливим елементом є ваша ментальна тренування. Кожна людина має звички — хороші і погані. Звички багато в чому визначають наше автоматичне поведінку, позитивне або негативне, це програма, яка встановлюється в нашій підсвідомості.

Негативне психо-програмування ( «я народжений бути товстим») заважає вам досягти своїх цілей, а також виправдовує переїдання.

Гарна новина полягає в тому, що ваш мозок подібний до комп’ютера і може бути запрограмований на мотивацію і реальні дії за допомогою позитивного мислення, візуалізації, постановки цілей, віри в себе про свої сили. Ви самі творите свою історію схуднення і розвитку фігури! А що ще?

Важлива допомога — якісне спортивне харчування — в тому числі протеїни і жіросжігателі. Однак, воно працює з максимальною ефективністю тільки при поєднанні з вищезазначеними факторами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!