Щастя любить тишу! 7 причин, чому краще мовчати.

Іноді, ви помічали, що коли у вас чи у вашій родині трапилась якась позитивна подія й ти поділився цією новиною, то потім виникають труднощі. Може обернутися все навпаки, щастя може піти до іншого дому. Тому, в народі ходить приказка, що щастя полюбляє тишу й чим похвалишся, без того й залишишся. Що робити в таких ситуаціях? Коли можна поділитися гарною новиною, а коли слід промовчати?

  1. Ніколи не розповідайте нічого про інших.

Буває ви побачили чи почули таку сенсаційну подію й відразу починаєте її розповідати всім. Так робити не можна. Цим вчинком ви чужі недоліки – пліткарів, забираєте на себе.

  1. Займайтесь благодійними справами.

Роблячи добрі справи ви не повинні вихвалятися цим та робити показову демонстрацію. Такими діями ви стаєте не благодійником, а егоїстом та хвальком. Якщо хочете насправді допомогти, то робіть це тихо.

  1. Ніколи не повчайте та не будьте нав’язливим.

Існує такий тип людей, які постійно намагаються розповісти нам, що потрібно робити та робити так, як вони хочуть. Не треба бути нав’язливим, це не добра риса характеру. Головне те, що відбувається у вашій душі й те, що вам подобається.

  1. Ніколи не розповідайте про свої майбутні плани.

Свої плани ви наповнюєте своєю енергією, а розповідаючи про них ви ділите енергію на всіх, хто про це дізнався. І в кінцевому результаті плани руйнуються. А щоб все здійснилося, краще про це нікому не казати.



  1. Не вихваляйтесь своїми заробітками.

Більшість мільйонерів ніколи не розповідають про свої статки, це велика таємниця. Тому, якщо ви отримали грошову винагороду, краще промовчати, бо можна залишитися без неї.

  1. Ніколи не виносьте на вулицю, те, що відбувається у вашій оселі.

Своїми розповідями про членів сім’ї, ви навпаки притягуєте до себе негативну енергію, помножуючи її в кілька разів.

  1. Не розповідайте про свої героїчні вчинки.

Якщо ви допомагаєте безпритульним, стареньким або врятували життя, не треба вихвалятися цим. Цей вчинок з геройства автоматично переходить в самолюбування та гординю. Зробили добру справу – молодці та хай це залишиться маленькою таємницею.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!