Що означає, коли на порозі з’явилася жаба, і до яких наслідків це може призвести

Присутність жаби на порозі чи ба, навіть у будинку, не викликає у господарів особливої радості. І це не дивно, адже жаби доволі неприємні тварини, та і гарним голосом їх Господь геть не наділив.

Що саме означає прихід цієї не дуже милої гості, та які мають бути правила поведінки з нею, будемо розбирати у нашій статті.

Ще наші пращури мали повір`я, що жаби з`являються на обійсті будинку, щоб принести гарні новини. Також жаби віщують про великі зміни в хороший бік, для вашої родини. Недарма навіть у стародавньому Китаї жаби вважалися символом успіху та процвітання.

До зеленої гості наші предки відносилися шанобливо, бо навіть у побуті жаби приносили користь – знищували шкідників на городі та на подвір`ї.

Тож, якщо до вас завітала, не вельми приємна на вигляд гостя, то знайте, що варто чекати на гостей, можливо з близької родини, приємні новини та зміни у кращий бік.

Також, поява жаби символізує прибуток, він може бути як фінансовий, так і матеріальний. Це може бути підвищення на роботі, або ж неочікуваний спадок.

Якщо молода сім`я виявить на своєму порозі жабу, то це буде символізувати щасливе подружнє життя.

Голосне жаб`яче квакання неподалік вашого будинку, теж означає гарні новини, головне – в момент коли ви його почули загадати бажання, і налаштувати себе на позитивні зміни.

Якщо вам раптом перетнула дорогу жаба, то чекайте успіху у справах, на роботі та появу нових перспективних проєктів.

Скільки б не було сказано про користь і гарну енергетику жаб, але терпіти їх присутність у себе вдома, навряд чи хтось стане.  Тож, якщо потрібно вигнати жабу з будинку, цього не варто робити віником чи шваброю. Щоб не розлютити гостю, адже якщо вона приносить з собою щось хороше, то розлютившись на вас – може і забрати щось позитивне з вашого дому. Тож, щоб не проганяти удачу зі свого обійстя, варто акуратно помістити жабу в коробочку і закрити її, щоб вона не змогла вистрибнути. Потім потрібно швиденько винести жабу подалі від будинку і випустити її на волю. Деякі повір`я стверджують, що у цей момент варто загадати бажання, і воно обов`язково здійсниться.

Існує думка, що торкатися до жаби шкідливо, що від контакту з жабою на шкірі людини з`являються бородавки. Насправді це не є зовсім так. Жаби дійсно виробляють речовину, але вона абсолютно безпечна для людини. Насправді появу бородавок провокує вірус папіломи, до якого жаби не мають абсолютно ніякого відношення.

 

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!