Що означає, коли пташка залетіла в будинок, та чого слід чекати усім господарям

Спостереження за птахами та їх поведінкою було важливим заняттям для стародавніх людей у всьому світі. Птахи вважалися провідниками душ померлих до потойбічного світу, тому з ними пов’язували безліч прикмет — як хороших, так і поганих.

Згодом люди стали менше пов’язуватися з природою, проте іноді птахи можуть відвідати людські будівлі. Якщо птах залетів у будинок через двері, то господарям слід готуватися до несподіваного гостя або самим час збиратися в подорож. Якщо перната тварина залетіла до молодят у вхідні двері або на балкон, то це може бути прикметою на швидку вагітність.

У народних повір’ях і прикметах існує думка про те, що коли птах залітає в будинок через трубу, це прикмета негативна та означає надходження непередбачуваних нещасть. Але якщо вдалося випустити птаха на волю, то є надія на уникнення цих нещасть. Якщо ж птах загине, то ця прикмета вважається ще гіршою.

Якщо птах влетів у вікно, то народ вважає, що це може бути посланням від покійного родича, який хоче повідомити про свій добробут. Але іноді цю прикмету трактують як негативну, що означає швидкі матеріальні втрати.

Якщо птах залетів у будинок і насмітив, то це не дуже приємна ситуація, але така прикмета може нести в собі хороший знак. Якщо птах злетів в будинок саме в момент перебування в ньому людини, то це може означати скоре збагачення.

Хороші новини, за повір’ями, доносять до будинку солов’ї, стрижі та ластівки, які символізують фінансову стабільність та мир і любов у сім’ї. Якщо непрохані гості отримають харчі, то це може підвищити ймовірність настання добрих подій.

Щодо поганих новин, то вони зазвичай пов’язані з воронами, галками, сороками, голубами, горобцями та зозулями. Вони можуть принести з собою негативні наслідки, такі як темні сили, сварки, плітки, загрози для життя, пожежі тощо.

Якщо пташка залетіла до вашого будинку, не намагайтесь її виганяти самостійно, бо ви можете нашкодити їй. Краще відкрийте вікно ширше і зачекайте, поки птах вилетить самостійно. Потім киньте три жмені крихт або крупи за вікно, говорячи «Прилітай на їжу, а не на біду». Ви також можете встановити годівницю для птахів на підвіконні.

Якщо птах загинув у вашому будинку, поховайте його з гідністю і покладіть в пташину могилу якісь ласощі — зерно, крупи або сушені ягоди.

Прикмети не завжди збуваються, тому не варто на них зациклюватися. Самонавіювання може бути шкідливим для людини, тому не слід вірити у всі забобони.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!