Що посадити на розсаду в січні: 5 головних рослин для підвіконня

Посів розсади потрібно розпочати у січні, щоб вже влітку отримати гарний врожай. Пропонуємо дізнатися, які саме насадження потрібно встигнути висадити у цьому місяці.

Для того, щоб квіти почали раніше цвісти, їх потрібно висіяти у січні. Можна посіяти петунії у торф’яних таблетках. Можна торф, пісок та землю у пропорції 1:1:2 та висадити бегонії. У цей же ґрунт можна виміряти геліотроп, лобелії, примули та турецькі гвоздики. Можна в окремі контейнери посадити крокуси, гіацинти, тюльпани та нарциси.

У цьому місяці потрібно висадити середньостиглі та пізні сорти болгарського перцю. Перед посівом насіння потрібно занурити у зольний розчин. Пару грамів потрібно розчинити у 1000 мл. теплої води та на три години занурити у неї насіння. Після його варто промити та просушити. Сіють насіння на глибину 5 см., та поливають раз на три дні методом обприскування. Земля повинна завжди бути вологою.

У цей період висійте морозостійкі сорти томатів. Насіння спочатку на пів години потрібно занурити у теплу воду, а потім висіяти на відстані чотири см. Обприскайте насадження теплою водою та слідкуйте, щоб земля не пересихала.

Висійте насіння баклажанів у торф’яні таблетки або спеціальний субстрат для овочів. Насіння кладуть по три у лунку та ретельно поливають ґрунт. Якщо контейнер великий висаджуйте насіння на відстані пару см., та глибиною 5 см. Вирощуйте розсаду у теплому місці.

Висадіть у січні ремонтантні сорти полуниці та суниці. Насіння перед посівом замовчують у теплій воді та просушують. Потрібно змішати універсальний ґрунт з піском у рівних пропорціях та висіяти насіння. Його потрібно накрити плівкою та гарно зволожувати. Вирощуйте розсаду на батареї, а вже на початку весни пересадіть в окремі контейнери. Встановіть додаткове освітлення, а наприкінці весни пересадіть у відкритий ґрунт.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!