Що потрібно робити, щоб налагодити міцний зв’язок зі своїм Янголом-Охоронцем

Розповімо вам, як можна змінити своє життя в найкращу сторону просто налагодивши взаємозв’язок з янголом, який нас охороняє.

Кожного дня у людей виникає безліч проблем та клопотів, в яких нам міг би допомогти наш янгол – охоронець.

А хто ж такі ці янголи? Їх нам з неба прислав Господь для допомоги. Треба лише повірити в це та більше дізнатися про нього. Таким чином ви зможете налагодити гарні відносини. Ці янголи весь час допомагають та спостерігають за людьми. Кожного разу людина може звернутися до нього за допомогою та він неодмінно намагатиметься допомогти. А людина своєю чергою повинна зрозуміти та зробить правильний вибір та розв’язувати свої питання. Для того, щоб зрозуміти про що говорить янгол необхідно зосередитись. Говорити з янголом не вимагає багато зусиль, це так само, як вести розмову з другом. А як тільки почнете дружити, ви помітите, що життя змінилося на краще.

Поради для встановлення взаємозв’язку з янголом – охоронцем.

  • Прохати часто про допомогу. Янголи виконують функцію помічника. Вони роблять все від вашого імені тільки в той час, коли ви благаєте про це. Тому потребуючи допомоги – попросіть її. Розмови з ним повинні нічим не відрізнятися від розмови з другом, вони можуть бути будь-які. Вони вам допоможуть як в щоденних труднощах, так і в тих, які вже вичерпали всі надії. Варто лише попросити та допомога з’явиться.
  • Уважність. Після прохання вам допомогти та будьте пильними, янгол вам повинен дати підказки, як поводитися далі. Ці підказки можуть бути у вигляді знаків, почуттів або порадою від близької чи незнайомої людини. Це може бути якась річ, наприклад пір’я пташки, фраза з пісні… Так відповідь на питання ви також можете почути у вірші, прочитати на рекламних білбордах. Не зачиняйтесь в собі, будьте відкритими та янгол – охоронець обов’язково дасть підказку.
  • Робіть так, як вказують натяки. Отримавши підказку ви неодмінно повинні це відчути, та зрозуміти, що робити далі. Довіряйте своєму внутрішньому серцю, дотримуючись цьому правило ви будете частіше отримувати повідомлення від янгола – охоронця.
  • Не забувайте казати слова вдячності. Подякуйте янголу за допомогу вам. Бажано це зробити, поки проблема ще не вирішена. Після отриманої допомоги – не забудьте подякувати знову.
  • Питайте від свого імені. Також ви можете попросити допомоги не тільки від свого імені, а так само й від близької людини. Прохання можуть бути про допомогу одужати або налагодити стосунки в родині, між членами її сім’ї.
  • Залишіть трохи місця для кращих моментів. Попрохавши про допомогу, результат її вирішення може бути несподіваним та вирішиться так, як ви цього не очікували. Залишайте трішечки місця для цих обставин.

Якщо почнете розв’язувати свої питання відсьогодні, обов’язково попросіть вам допомогти в цьому свого янгола – охоронця.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!