Що потрібно робити з гілочками верби після їх освячення, та в чому вони допомагають

Цього дня заведено йти до церковного храму та освячувати невеликі гілочки верби. Цей обряд можна починати робити вже ввечері в суботу. Такі гілочки лікують нас від різноманітних хвороб, зміцнити здоров’я та отримати допомогу тим, хто не може завагітніти. Також можна прийти у неділю вранці на службу для освячення вербних гілочок.

Як використовувати вербні гілочки.

До того моменту, як сонце ще не зійшло необхідно одну вербну гілочку залити 1 л окропу та проварити на протязі 2 хвилин, після залишіть настоюватись на протязі 15 хвилин. Ополосніться цим відваром та вмийте обличчя – таким чином ви наділите себе здоров’ям та силами.

Це дуже сприятливий день для випікання пасок, де верба теж вам в цьому допоможе. Завдяки їй ви можете закріпити на пасці прикраси. Також можна нею закріпити м’ясні рулети або ковбаси під час запікання.

Гілки верби використовували, як засіб, щоб завагітніти. Жінка повинна з’їсти 10 бруньок з вербової гілки, через 5 днів після того, як закінчилися критичні дні. Такими засобами користувалися в давні часи.

Гілочки верби необхідно розміщати біля вікон, вони повинні там знаходитися на протязі року. Через рік гілочки збирають та відносять до річки або спалюють у багатті. Не можна викидати на смітник освячені вербні гілочки.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!