Що потрібно зробити кожній господині у вересні на городі

Перед початком осені, потрібно встигнути зробити безліч справ на городі.

Розповімо, що потрібно обов’язково зробити кожному господарю на грядках.

  • Захистити рослини від холоду. Полив потрібно проводити теплою водою. Зробити накриття агроволокном. Якщо у вас тепличне приміщення, у нічний час вмикайте лампочку або запаліть кілька свічок. За бажанням, можна покласти у теплицю розпечені цеглини, вони будуть віддавати тепло.
  • Догляд за качанами капусти. Капусту витягають наприкінці вересня. За бажанням переносять її у підвальне приміщення або прикопують у теплиці. Надірвіть коріння, роблячи різки рухи у боки, у білоголової капусти.
  • Догляд за морквою. Прибирати моркву потрібно до перших морозів, хоча вона витримує низькі температури до -4. Перед збиранням моркви викопайте ріпу, редьку та буряк.
  • Збирання врожаю та садіння нового. Починають збирати врожай яблук, обгортають пергаментом та зберігають у підвалі. Проведіть обробку дерев проти парші. Перед цим приберіть гнилі яблука та опале листя. Наприкінці вересня проведіть оприскання сечовиною, вам знадобиться розчин 4 %. На початку вересня не забудьте зібрати врожай обліпихи. Наприкінці вересня – зберіть калину та аронію. Також, займіться посадкою кущів смородини, жимолості та аґрусу.
  • Садіння квітів. На початку вересня посадіть проліски, крокуси. В середині місяця – нарциси. В кінці вересня – тюльпани. Садіть тюльпани на глибину 20 см та на ширину 25 см.
  • Перекопування землі. Приберіть спочатку бур’яни, бадилля та залишки фруктів й овочів, бажано їх спалити. Перекопувати землю бажано вилами, це допоможе виявити залишки буряну та шкідників. Обкопайте дерева, але дуже обережно, щоб не пошкодити кореневу систему. У цей момент не забудьте внести калійно – фосфорні добрива, компост та золу.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!