Ті, хто розводить курей завжди намагаються створити всі умови для того, щоб вони краще росли та давали велику кількість яєць. На несучість курей впливають різні чинники. Це освітлення, догляд, пора року, порода, вік та стресовий фактор. Пропонуємо дізнатися, яких правил догляду потрібно дотримуватися, щоб отримувати багато яєць.
Кури бувають різні — м’ясні, декоративні та несучки. Обертайте для себе ту породу, яка вам потрібна.
Найкраще себе зарекомендували породи курей — несучок — білий леггорн або російські білі. Вони несуться вже через п’ять місяців. Вихід яєць за рік від такої курки складатиме 250 яєць.
Не забувайте про правильне та збалансоване харчування. Під час обрання корму, слід врахувати склад та термін зберігання. У складі повинні бути білки, жири, вуглеводи та багато вітамінів. У харчуванні курок повинні бути овес, подрібнені кукурудза, пшениця та ячмінь. Крупи можна перемішувати. Не забувайте про чисту воду або молоко. Можна годувати курей макухою.
У складі їжі повинно бути не менше 50 % пшениці, бо від неї залежить несучість курей. Також, варто додавати до їжі кальцій, фосфор, овочі, сіль, зелень та коренеплоди. Якщо все будете робити правильно, птахи віддячать вам великою кількістю яєць.
Уважно стежте за станом здоров’я та потребами птахів.
Створіть гарні умови у курнику. Якщо у ньому буде холодно у зимовий період, то про яйця можна взагалі забути. Підготуйте сарай до настання холодів.
Слід пам’ятати про освітлення. Чим його більше, тим кури почнуть більше нести яйця. У весняний та літній період кури несуться краще, бо світловий день значно довший.
У зимовий період варто встановити у сараї лампу денного світла. Світловий день для курей повинен тривати чотирнадцять годин.
Ці поради допоможуть вам отримати гарний врожай яєць.
🌱 Що садити у травні 2025 за місячним календаремДізнайтеся, які дні у травні найкращі для…
ишнева поросль атакує город? 🌱 Є два простих способи, як зупинити її назавжди! Вишня —…
Моя знайома бабуся Марія щороку садить по 3 сотки картоплі.А збирає — наче посадила десять!Всі…
Як позбутися попелиці на трояндах: прості та безкоштовні методи Попелиця висмоктує сік із троянд, послаблює…
Сучасний ринок побутової хімії рясніє різноманітними засобами для прання. Серед них два лідери – пральний…
Як підгодувати моркву навесні, щоб вона була великою, солодкою і без тріщин Морква — культура…