Що потрібно зробити, щоб орхідея почала пускати нові стрілки та гарно квітнути

Дамо вам кілька порад, які продовжать цвітіння ваших орхідей. Орхідея дуже примхлива квітка й не кожний зможе знайти до неї підхід. Доглядати за квіткою потрібно правильно та обережно, щоб вона потім радувала вас своєю красою.

Кожний чекає з нетерпінням цвітіння орхідеї, але трапляється так, коли квітка випустила стрілку й цвітіння на цьому етапі зупинилось. Зробіть такі маніпуляції й ви скоро побачите чарівні квіти.

  1. Контроль та регуляція температури повітря. Якщо квітка звикла до цвітіння зростати у теплому приміщенні, то зниження температури може загальмувати цей процес. Оптимальна температура повинна становити не менше 12 градусів. Перепади температури повинні бути у межах 4-6 градусів, тоді квітка буде цвісти.
  2. Стимулювання зростання спеціальними засобами. Використайте такі засоби як Циркон, Епін, Бурштин. Застосовуйте їх дотримуючись інструкції з використання. Краще перед використанням розвести розчин з водою та зменшіть порцію у два рази.
  3. Підживлення квітки. Використовуйте спеціальні добрива, які є для орхідей. Перед використанням ґрунт потрібно полити, після внести добриво. Поливати квітку наступний раз потрібно лише тоді, коли зі стінок горщика зникне конденсат. Під час використання комплексного добрива, потрібно чітко дотримуватися інструкції та бути обережним. Дозу, також потрібно зменшити у два рази.
  4. Не забувайте робити паузу на 14 днів між стимуляторами та добривами. Коли на квітці з’явились бутони, підживлення потрібно припинити. Підгодувати рослину можна тоді, коли квітка доцвіте. Якщо проігнорувати це, то квітки можуть дуже швидко доцвісти.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!