Що потрібно зробити, щоб в морозильній камері не появлялися куски льоду

Ви часто помічали, що у морозильних камерах, які не містять систему NO FROST, час від часу починає з’являтись сніговий шар або лід. Потрібно тривалий час розморожувати камеру, потім її мити. На це витрачається досить багато вашого дорогоцінного часу.

Розглянемо, як потрібно вести боротьбу з цими сніговими наметами у морозильній камері.

Для того, щоб швидко розморозити камеру, потрібно налити максимально гарячу воду у пляшку та покласти її у морозильну камеру. Такий спосіб пришвидшить процес розморожування.

Також, можна налити окріп у пульверизатор та обприскати сніговий шар.

Після того, коли морозильна камера розморозиться, потрібно витерти насухо всі стінки. Потім взяти аптечний гліцерин та за допомогою ватного диска нанести тонкий шар засобу на стінки. Завдяки цьому лід не буде наростати так швидко.Знайте, що лід на стінках з’являється через те, що у морозильну камеру ставиться відкрита їжа, яка виділяє вологу. Тому, потрібно зберігати продукти у герметичних пакетах.

Також, потрібно перевірити дверцята морозильної камери на герметичність. Закрийте між дверцятами клаптик паперу. Якщо він з легкістю виймається, значить герметичність порушена. Потрібно змінити гуму на дверцятах.

А щоб протягом 30 хвилин ви розморозили холодильник, можна скористатись звичайним феном або вентилятором.Спробуйте один зі способів розморожування морозильної камери й ви будете здивовані результатом!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!