Що потрібно зробити, щоб Wi-Fi працював, коли немає світла. Вихід існує

Через те, що постійно вимикають світло, українці постійно шукають спосіб здобути світло та зв’язок, щоб можна було продовжити працювати. Рятують павербанки, від яких можна заряджати пристрої. До них можна приєднати роутер, щоб мати змогу виходити в мережу Інтернет.

Підготовка.

Спочатку подзвоніть до провайдера та дізнайтеся про підключення кабелів до безперебійних мереж. Це можуть бути лінії, які продовжують працювати під час вимкнення світла. Також, важливою інформацією є кількість вольт для роботи роутера. Найчастіше це 9-12.
Щоб підключити роутер потрібен спеціальний кабель з тригерами, що вимірюють напругу до 12 Вт., ноутбук та павербанк. Кабель повинен бути USB, товщиною до 5,5 мм.

Підключення.

Встановіть кабель з тригером в роутер, а інший кінець підключіть до павербанка. За декілька хвилин перевірте чи працює Wi-Fi.

Другий спосіб.

Візьміть два USB-проводи DC, оптичний термінал та для павербанки. Перший підключіть до оптичного терміналу, а другий — до роутера. Знадобляться USB-проводи DC (розмір 5,5 х 2,1 мм). Тоді роботу Wi-Fi буде відновлено приблизно на 5 годин. Все залежить від потужності павербанків та їх використання.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!