Що потрібно зробити з трояндами у вересні, щоб вони добре перезимували. Варто взяти на замітку

Більшість господарів у себе у саду вирощують троянди. Завдяки цим квітам, будь — яка присадибна ділянка стає красивішою та ароматнішою. Але слід пам’ятати для того, щоб отримувати гарне цвітіння квітки, за нею потрібно правильно доглядати.

Догляд за трояндами потрібно починати у вересні. Слід розпочати з дій, які допоможуть призупинити ріст нарощування вегетативної маси. Для цього потрібно призупинити зволоження кущів, а вже наприкінці місяця взагалі припинити. Після цього троянди зрозуміють, що пора готуватися до зими.

Не слід забувати про підживлення добривами без азоту. Краще внести добрива, які містять калій, фосфор та магній. Ці добрива зміцнять кореневу систему троянди та допоможуть розвинутися верхній частині куща.

Перед зволоженням, навколо куща слід розсипати трохи золи та столову ложку суперфосфату. Через п’ять днів на кущ можна розпушити монофосфат калію. У відрі води розчиняють чайну ложку порошку. Через двадцять днів зрошення можна повторити.

У середині першого місяця осені, варто прибрати все листя з куща. Це роблять у профілактичних цілях проти грибкових захворювань.

Варто знати, що бутони на трояндах перед зимою не можна, бо вони пустять нові пагони. Варто наприкінці місяці просто пригнути їх у місці їх основи.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!