Що повинні робити хрещені? Обов’язки, про які мало хто знає

Хрещена мати та хрещений батько, несуть велику відповідальність за духовний розвиток дитини, яку вони охрестили.

Що повинні робити хрещені?

Хрещений батько – це та людина, що бере охрещену дитинку з купелі до рук. Головні обов’язки повинні виконуватися з початку таїнства хрещення, тому що, восприємник-хрещений, несе відповідальність за ту дитину, яку збираються хрестити. Замість нього хрещений відрікається від сатани та присягається бути вірним Православній церкві. Він стає голосом тієї дитинки, яка ще не вміє говорити.

Більшість хрещених думають, що на цьому їхня місія закінчилась. Їм потім треба лише приходити на день народження та приносити подарунки. Вони помиляються, хрещені батьки та похресник повинні залишатися в безперервному зв’язку, який в них був у церкві, біля купелі. Саме для цієї цілі й кличуть хрещених батьків, щоб вони були духовними батьками.

Якщо кровні батьки зобов’язані забезпечувати дитину матеріальними благами, то хрещені – несуть відповідальність за духовний світ дитини. Вони повинні розказувати дитині про Бога, церкву та молитви. Хрещені повинні молитися за похресника, щоб Бог втілював всі духовні побажання в цю дитинку.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!