Що робити, коли улюблене взуття стало натирати. Поради які допоможуть вирішити цю проблему

Натирання взуття – проблема, з якою стикалися всі. Не варто зразу викидати улюблені туфельки, якщо раптом в них стало некомфортно. Скористайтеся цими порадами і поверніть собі улюблене взуття.

Якщо якісне шкіряне взуття почало натирати, скористайтеся молотком. Місцем, що приносить дискомфорт, розмістіть на тверду плоску поверхню і кілька разів вдарте молотком. Це має пом’якшити і послабити матеріал.

Замшеве взуття більш вимогливе у догляді. Якщо воно почало натирати чи стало з якихось причин тісним, можна використати такий метод: протягом кількох хвилин потримати над парою.  Замш розшириться і вже не буде натирати.

У нагоді також стане звичайна  свічка, якою можна обробити місце, що натирає. Слід добре пройтися свічкою, щоб утворився шар воску на кілька міліметрів у проблемній зоні. Але цей метод діятиме тимчасово, бо віск зітреться при ходінні.

Якщо взуття натирає до мозолів, слід скористатися вазеліном. Кілька разів на день змащуйте місце натирання на взутті цим засобом. Вазелін і пом’якшуватиме туфлі, і позитивно впливатиме на загоєння мозоля.

Якщо підошва занадто плоска, а устілка без супінатора, то у стопах відчувається дискомфорт та печіння. Щоб швидко вирішити цю проблему, слід скористатися щоденною прокладкою (просто приліпіть її на устілку).Для  боротьби з натиранням стоп існує і професійне рішення – силіконові пади (вкладки у взуття). Вони захищають ноги від натирання, дуже зручні у використанні.

Подбайте про зручність і якість вашого взуття. Будьте здорові!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!