Що значить, коли сорока прилетіла до вашого дому, та чого очікувати найближчим часом

Більшість людей впевнені, що сороки приносять нещастя й про це існує безліч прикмет. Але існує багато прикмет, які говорять про протилежне.

Цей птах тісно пов’язаний з людиною. Вона приносила вісті на своєму хвості й вони могли мати різний характер.

Якщо птах прилетів та стукає у вікно, слід чекати на смерть близької людини. Якщо вона стукає дзьобом у вікно, варто чекати на погану звістку. Якщо птах врізався у вікно та помер, людині може загрожувати небезпека, хвороба або смерть. Якщо птах врізався та полетів геть, біда обійде дім стороною.

Якщо пташка сіла на підвіконня та прогулюється, варто чекати на гарну звістку або до вас прийдуть довгоочікувані гості. Якщо птах дивиться у вікно сидячи на підвіконні, варто чекати на несподівані витрати.

Якщо птах прилетів у двір, у господарів є заздрісники та пліткарі. Якщо сорока розгулює у дворі, слід чекати на витрати, проблеми на роботі та труднощі. Птаха не можна проганяти, бо втратите ще більше. Якщо птах гуляючи кричить та залітає у дім, варто чекати на гарні звістки, одужання та удачу.

Якщо птах залетів на балкон, вас можуть пограбувати, тому варто бути обережними.

Якщо кілька птахів горлають у дворі, варто чекати на лист, новини або якусь звістку. Якщо птах кричить на паркані, варто чекати на голосових гостей. Якщо птах сів на дах будинку, він вас оберігає. Якщо сорока побудує гніздо поруч з вашим будинком, варто чекати на весілля.

Якщо ви побачите пару птахів, то удача повернеться до вас. Якщо побачити багато птахів, слід чекати на появу у домі нового члена родини, або до вас навідуються гості. Якщо побачите три птахи, чекайте весілля. Якщо побачите чотири птахи, чекайте на радісну звістку.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!