Щоб буряк виріс великий та солодкий, підживіть його цим натуральним добривом

Розповімо вам кілька секретів, як виростити великий та цукристий буряк. Буряк дуже охоче росте на гарно підживленій органічними добривами землі.

Якщо посіяти буряк дуже щільно – він виросте дрібним. З однієї насінини може вирости кілька бурячків. Тому після перших сходів, обов’язково, необхідно прорідити грядку, зробивши відстань 15-20 см. Не забувайте вчасно поливати рослини, бо урожай отримаєте дрібний. Заливати водою грядки не треба, бо буряку бракує повітря.

Для вирощення цукристого буряку, не бажано вносити у землю – гній, бо виділяється азот, який допомагає рости зеленій масі. Також, дає гіркоту плодам та робить його блідим та несмачним. рН землі повинна бути – 6,5-7,5. Якщо земля кисла – додайте золу, шкарлупу від яєць або посадіть перед цим люпин.

Якщо земля має лужне середовище, тоді додайте торф, курячий послід, комплекс добрив (сульфати, суперфосфати, гідро фосфати амонію) або посадіть перед цим гірчицю.

Приблизно через 14-21 день після проріджування грядок, внесіть золу разом з кухонною сіллю(на відро води додайте 400 грамів золи та столову ложку солі). Цим розчином пролийте буряки.

Буряк виросте смачним та цукристим, якщо у землі де він росте міститься бор, тому необхідно вносити добрива, які містять бор один раз за весь період зростання. На відро води додайте 10 грамів борної кислоти.

Дотримуючись цих порад ви виростите гарний та солодкий буряк.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!