Часник відомий своїми корисними властивостями, тому багато господинь вирощують його на своїх городах. Озимий часник можна садити як восени, так і навесні, але для озимого важливо підібрати правильний час посадки.
Посадку озимого часнику слід планувати за кілька тижнів до настання постійних заморозків, щоб часник встиг укоренитися до зими. У різних регіонах час посадки може відрізнятися, але традиційно його висаджують перед Покровою, 1 жовтня, орієнтуючись на фази Місяця — найкраще на спадаючий Місяць.
Часник краще садити після таких культур, як бобові, гарбузи, кабачки, рання капуста, томати та огірки, оскільки вони насичують ґрунт органічними речовинами. Однак, не варто садити часник після цибулі або картоплі, оскільки це може призвести до виснаження ґрунту.
Також уникайте висадки часнику на ділянки, де недавно вносили гній, оскільки це може негативно вплинути на ріст культури.
Органічне добриво для рослин: як правильно використовувати деревну золу Використання органічних добрив, зокрема деревної золи,…
Святвечір – символ єдності, родинного тепла та духовного багатства Святвечір, що передує Різдву, займає особливе…
Сушиш білизну в кімнаті? Це може бути небезпечно для твого здоров'я! Дізнайся чому і як…
Приготуйте неймовірно ніжний торт «Пташине молоко», який просто тане в роті. Цей десерт стане улюбленцем…
Більшість сучасних смартфонів не призначені для роботи в екстремальних умовах, зокрема при низьких температурах. Мороз…
Як легко усунути подряпини на дерев'яних меблях: прості та перевірені методи Дерев'яні меблі додають тепла…