Щоб розсада огірків гарно прижилася та росла після пересадки, полийте її цим розчином

Для того, щоб розсада огірків гарно прижилася та росла після пересадки її потрібно полити спеціальним розчином.

Після застосування засобу, огірки одразу розпочнуть свій ріст та почнуть гарно розвиватися.

Висаджувати огірки потрібно етапами. Це варто зробити для того, щоб вчасно прибрати кущі, які вже відплодоносили та не почали хворіти. Востаннє висаджуйте огірки – наприкінці червня й тоді ви зможете збирати врожай у серпні та вересні.

Починати висаджувати розсаду потрібно наприкінці травня й для того, щоб розсада не зупинилась у рості її потрібно при появі сходів полити янтарною кислотою. Якщо обробити кореневу систему цією кислотою, огірки почнуть краще формуватись та швидше рости.

Ще огірки пристосовуються до погодних умов, бо у наш час може стояти спочатку висока температура, а потім може різко знизитись до 7 градусів.

Тому, розчин янтарної кислоти допоможе оживити розсаду, якщо вона постраждала від заморозків або посухи.

Потрапляючи у ґрунт, кислота починає нормалізувати баланс мікроорганізмів, знищує токсини та виводить нітрати. Саме завдяки таким функціям, розсада краще приживається та формує міцну кореневу систему.

Як приготувати розчин?

У відрі води розчиніть пару грамів порошку янтарної кислоти. Можна збільшити кількість кислоти, але лише до 5 грамів, щоб не закислити ґрунт. Полийте огірки у вечірній час, бажано у похмуру погоду. Перед підживлення полийте землю звичайною водою.

Розчин можна застосовувати для підживлення інших рослин.

Бажаємо гарного врожаю!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!