Щоб троянди гарно квітнули ціле літо, їх потрібно в травні підживити цим засобом

Мрієте про сад з чарівними трояндами, які цвістимуть усе літо? Тоді виникає питання, як правильно живити троянди влітку, щоб вони радували тривалим і яскравим цвітінням. Для стимулювання багатого цвітіння троянд можна скористатись простим інгредієнтом — касторовою (рициновою) олією.

Користь застосування касторової олії для квітів

Рицинова олія є цінним джерелом харчових речовин для рослин і може значно поліпшити їхній зовнішній вигляд в короткі терміни.

Касторова олія має гормональний вплив на рослини, сприяючи виробленню спеціальних речовин. Її застосовують, коли формуються бутони та перші квіти. Правильне живлення рослин на цьому етапі сприятиме більшому утворенню бутонів і робить квіти яскравішими та більшими.

Крім того, садівники використовують касторову олію для живлення рослин, якщо вони починають в’янути, втрачати свою декоративну привабливість або постраждали від частого пересаджування.

Рецепт приготування добрива з касторової олії для троянд

Щоб приготувати ефективне добриво для троянд з касторової олії, розведіть одну чайну ложку олії у літрі води. Ретельно перемішайте, щоб утворилася емульсія, а потім перелийте отриману рідину в пульверизатор.

Перед тим, як обробляти троянду емульсією з касторовою олією, необхідно обов’язково ретельно полити або змочити листя троянди водою, можна навіть зробити їм душ.

Тільки після двох годин після душу можна обприскувати рослину емульсією з касторовою олією. Залишки рідини, які залишилися, варто вилити під кущ троянди.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!