Швидкий спосіб позбутися від мишей в домі та квартирі. Він реально працює

Всі добре знають, яку небезпеку несуть щури. Найчастіше вони починають з’являтися у брудних місцях та домівках, де є мусоропроводи.

Що потрібно робити, щоб позбутись шкідливих гризунів?

·        Потрібно завести кішку або кота. Але не завжди вони справляються зі своєю місією.

·        Потрібно завести собаку, яка ловить щурів – такса або тер’єр.

Щоб уберегти домашніх тварин від зараження інфекційними захворюваннями, потрібно вчасно робити щеплення.

·        Мишоловка або крисоловка. Метод дієвий лише при наявності поодиноких осіб. Якщо річ виконала свою місію, не можна брати щура руками, беріть її у міцних рукавичках.

·        Скористайтесь засобами «Ратид», «Крисин», «Голіаф». Дотримуйтесь інструкції під час застосування. Але знайте, що щур може наїстись засобу та прийти помирати під підлогу або у трудно допустиме місце. Про це ви зможете потім дізнатись по смороду, який пошириться по вашому дому.

·        Змішайте у рівних пропорціях гіпс та борошно. Розсипте суміш там, де часто помічаєте щурів. Але може статися такий самий ефект, як при застосуванні отруйних засобів.

·        Намастіть місця, де прогулюються щури золою. Вона роздратовує шкіру на їхніх лапках, тому вони будуть обходити ваш дім стороною.·        Наберіть риб’ячий жир у шприц та обприскайте місця навкруги дому. Вони не переносять їхнього запаху.

·        Розмістіть засоби, які виділяють ультразвукові мікрохвилі. Вони не переносять такі звуки й тікають з того місця.

·        Зверніться за допомогою до спеціальних служб.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!